سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

آزمون تشخیص سایکوز «اخ»

پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

دیدگاه آقای مصطفی س. درباره «مافیای روان»

 
آزمون تشخیص سایکوز دکتر کشاورز اخلاقی (معروف به آزمون اخ)

 

این آزمون توسط دکتر کشاورز اخلاقی در عرض سه سوت جهت محقق شدن ژویی سانس پرورت آزمونگر طراحی شده است و هیچ ارتباطی با ویژگی های شخصیتی یا روانی آزمودنی-قربانی ندارد!

 

مواد لازم:
یک عدد روانپزشک (به عنوان شکنجه گر)، یک انسان فرهیخته به عنوان آزمودنی-قربانی، همسایه آزمودنی- قربانی (دو عدد)، تعدادی شریک جرم، خودشیفتگی و فرافکنی (هر چه بیشتر بهتر) و وقاحت و حسادت و بیسوادی (به میزان لازم)

 

نکته: توصیه می شود تعدادی چک در وجه حامل به عنوان زیر لفظی جهت مواقع ضروری به همراه داشته باشید.

 

ویژگی های آزمون: این آزمون به جای روایی و اعتبار دارای ‘مشروعیت درونی’ می باشد و همین که امیرخان آنرا قبول دارند و اجرا می فرمایند، جهت اطمینان از صحت آزمون کافیست. دو فرم ازین آزمون وجود دارد. در فرم manifest content، آزمون دارای یک سوال است: آیا دکتر امیر عباس کشاورز را می شناسید؟ اگر پاسخ ‘خیر’ باشد، با فرافکنی کردن به او، متوجه می شویم که خودشیفتگی دارد و به سراغ ابزار شکنجه می رویم اما اگر پاسخ ‘بله’ باشد به سراغ همسایه ها می رویم و دومرتبه مطمئن می شویم که قربانی سایکوز است! و باز هم می رویم سراغ شکنجه!
در فرم latent content، که فرم واقعی این آزمون است، اساسا تکلیف آزمودنی-قربانی از اول روشن است! از قبل معلوم است که او سایکوتیک است، بنابرین همان تشریفات زاید فرم اول شامل سوال و مصاحبه با همسایه ها هم هیچ ضرورتی ندارد و بدون هیچ سوالی (جهت حفظ ظاهر)، مستقیما می رویم سراغ ‘امکانات کامل’ خود شامل انواع شکنجه مانند تزریق اجباری دارو و تهدید به الکتروشوک. اگر زورمان رسید، و قربانی معروفیت جهانی نداشت، می توانیم تهدید را عملی هم بکنیم.

 
ایده اولیه این نوشته طنز؟؟ (مطمئن نیستم طنز باشه) از کامنت خانم م.ن گرفته شده است.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=7807

  تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳، ساعت: ۱۵:۵۱