دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، طرح مولدسازی

آقای خامنه ای، همانهائی که به شما خصوصی سازی را فروختند الان مولد سازی را روی دست شما گذاشته اند، از خدا بترسید!

 
«وزیر اقتصاد دولت نهم/دهم  که مسئول هماهنگی MDGs/سند توسعه پایدار/۲۰۳۰ هم بود، رکورد دار خصوصی نیز میباشد.

وی هم اکنون رییس فراکسیون توسعه پایدار/۲۰۳۰ مجلس است و در دوره وزارت ایشان بود که تمامی پالایشگاههای کشور به بخش خصوصی واگذار شد، گفتنی است اختلاص ۳ هزار میلیاردی خاوری نیز در دوره وزارت ایشان محقق شد.
به گفته پیمان نوری، در حالی که در دیگر کشورها واگذاری یک یا دو شرکت به بخش خصوصی ممکن است یکسال طول بکشد، اما در ایران  واگذاری ۴۰۰ تا ۵۰۰ شرکت در طول یک سال امکان پذیر است!
جهانی سازی و اجرای مو به مو و چشم بسته دستورات سازمانهای جهانی (گلوبالیستی) مهمترین عامل افزایش قیمتها، بی ارزش شدن ریال و نابودی معیشت مردم است!
شمس الدین اسفند ماه ۱۴۰۰ به عنوان نماینده ایران در اجلاس IMF و بانک جهانی در راستای اجرای سند۲۰۳حضور یافت.
شمس الدین به دلیل انتصاب افراد بی کفایت به سمت های مهم، عدم نظارت بر بانکهاو… استیضاح شد اما در مقام خود ابقاء‌شد!

نکته مهمی که منتقدین عملکرد اقتصادی دولتها نمیبینند یا نمی خواهند ببینند، نقش کلیدی اجرای اسنادی چون۲۰۳۰ و عهدنامه اقلیمی  در این فروپاشی اقتصادی است!

سید شمس‌الدین حسینی (زاده ۱۳۴۶ـ اصفهان[۱] و بزرگ شده در تنکابن[۲] ) دارنده مدرک دکترای اقتصاد در بخش عمومی و بین‌الملل از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد است. وی یکی از دولت‌مردان دولت محمود احمدی‌نژاد است و وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت نهم و دولت دهم در جمهوری اسلامی بوده‌است. وی نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استان مازندران، حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد است.[۳] وی هم اکنون رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی و همچنین رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی است.[۴] »
 
 
منبع: صفحه توییتر Mizpodcast

 
 

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=66778

  تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱، ساعت: 06:56