چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

آقای دکتر صنعتی! دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟ (۱۶)

آقای دکتر صنعتی! دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟ (۱۵)

 

یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

ایرانی:
بعد از این حمله تروریستی، در تلگرام دیدم که آقای جمشید مشایخی صحبتی کردند در این رابطه و این شعر زیر عکسون بود:
ای آن که به آیین عجم خرده گرفتی// نوروز همان پاسخ دندان شکن ماست
شعر کامل این است:
تاریخ شما شرح بر انداختن ماست // این کهنه کتابی است که جلدش کفن ماست
این گربه ی کز کرده ی چسبیده به دیوار// ته مانده ای از بیشه ی شیر وطن ماست
بی پرده بگوییم که در پرده نگنجیم// عریانی ما پاکترین پیرهن ماست
چیزی که نداریم به تاراج شما رفت// آن چیز که مانده است همان فوت و فن ماست
سرسختی فردوسی و سرمستی حافظ// آن لشکر پنهان شده در خویشتن ماست
معشوق غزل جلوه ای از روح حماسه است// سهراب همان سرو چمان چمن ماست
ای آن که به آیین عجم خرده گرفتی// نوروز همان پاسخ دندان شکن ماست
ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم// این آیه ی کوتاه ، تمام سخن ماست
سروده ی : حسن قریبی [۱]
در وبسایت ایرانچهر آمده:
“شعر زیر سروده ای از حسن قریبی است در پاسخ به ابن قطیبه ی دینوری، از عالمان و مذهبیون جبری مسلک قرن سوم هجری که نویسنده ی کتاب « تاریخ الخلفا » ، و از هواداران برتری عرب بر عجم بوده است” .[۲]

این فقط اعراب همسایه نیستند که از درد به خود می پیچند، ما در خانه صنعتی را داریم!

۱ و ۲: http://iranchehr.com/?p=7188

 

 

 

پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

مرجان م.:
حامد داننده
https://freudianassociation.org/?p=35012
«man faghat yek jomle basande konam, raaz marg! hamed danande mortabet ba napadid shodan parvande bakhshe ravankavi oon va mavaredi ast ke tane roozbeh ra dar soorate bar mala shodan milarzanad»
مرگ با یک علامت تعجب جلوی آن، یک اسم: حامد داننده، پرونده روانکاوی، بیمارستان روزبه و صنعتی که رییس دپارتمان رواندرمانی تحلیلی روزبه است! و البته «فلوشیپ رواندرمانی» که باباجان وزیر دو دستی تقدیم صنعتی و آنالیزان همسرش کرده! حالا می فهمم چرا روزبه شد «مکتب روزبه»! یاد مطلب Psycho-espionage (1) و Psychological warfare (2) می افتم.
خودکشی صادق هدایت، مرگ یکی از سخنرانان کنگره جعلی دوم صنعتی، ازدواج با بیمار، مرگ حامد داننده با علامت تعجب جلوی آن، و مهمتر از همه «پرونده روانکاوی»!!! در این پرونده های روانکاوی، در این بخش روانکاوی مکتب روزبه چه کارهایی می کنند؟ تا بحال در عمرتان شنیده بودید یک بیمارستان روانی «بخش روانکاوی» داشته باشد؟!!!این هم از «اکتشافات» مکتب روزبه یا بهتر است بگوییم «گرند لژ روزبه» است که نتیجه اش مرگ با علامت تعجب جلوی آن است!!!
(۱) https://freudianassociation.org/?p=34770
(۲) https://freudianassociation.org/?p=34785

 

 

 

پنجشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۶

مردم:
باز هم واردات تجهیزات پزشکی باز هم رانت بخشی بهداشت السلطنه باز هم بگیر و ببند!
https://freudianassociation.org/?p=35386
«حداقل از زمان فروید، تفاوت میان ادعا، انگیزه و عمل از بدیهیات محسوب می شود…. اخیرا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهانه رفع کمبود نیروی متخصص، اقدام به اصطلاح، توانمندسازی طب آزمایشگاه با استناد به یک قانون منسوخ کرده است و مصوبه ای را ابلاغ کرد که به دانش آموختگان رشته های علوم پایه مجوز ورود به عرصه طب بالینی را می دهد!»
«بهانه رفع کمبود نیروی متخصص» «استناد به یک قانون منسوخ» همه اینها برای من تداعی کننده این گفته وزیر بهداشت است که «کار روانپزشک روانکاوی است»!!! یعنی این گفته حتی یک چیزی آنورتر از یک قانون منسوخ است! اما اینکه وزارت بهداشت دنبال «بهانه» است تا اقداماتی غیر قانونی انجام دهد درست مثل همان جدایی آموزش پزشکی از وزارت علوم است. از همان سالهای ۶۳-۶۴ متولیان «بعضی امور» سعی کردند پزشکی و آموزش آن را از سایر علوم جدا کنند. بعد از سفره سوا کردن، کم کم تمام رشته های دیگر که به وزارت بهداشت رسیدند شدند پس مانده خور پزشکان. و وزارت بهداشت اخیرا سعی کرده سایر متخصصان و تحصیلکرده ها را به تکنسین کاهش دهد، کسانی مثل پرستاران را. تا دیگر در مقابل سلطنت پزشکان هیچ متخصص دیگری نباشد که قد علم کند. اما نکات جالبتر این مقاله در ادامه آن است:
«این بار نیز «سرکنگبین صفرا فزود» و معرفی رزیدنت ها به کمیته های انضباطی در دستور کار بخشی از وزارتخانه قرار گرفت. گویی فراموش کرده اند که وظیفه کمیته انضباطی رسیدگی به تخلفات اخلاقی است و نه برخورد با یک اعتراض منطقی. حال این سوال پیش می آید که آیا رییس جمهور محترم همان گونه که منتقد برخورد گاز انبری در عرصه فرهنگ بودند، آیا به زیر مجموعه دولت خود در وزارت بهداشت نهیب خواهند زد که حوزه بهداشت و سلامت مردم را به روش پادگانی نمی توان اداره کرد؟آیا رییس جمهور اینجا هم با کسانی که فقط در فکر به کرسی نشاندن حرف خود از طریق لوله کردن رزیدنت و دانشجو هستند، برخورد خواهد کرد؟ آیا از رییس جمهوری که منشور حقوق شهروندی را تدوین می کند انتظار نمی رود که نگذارد در وزارت تابعه دولت، منشور مذکور در موارد متعدد نقض شود؟ آیا رییس جمهوری که عقلانیت را سر لوحه همه اقدامات خود قرار داده است زیر مجموعه خود را توصیه به میانه روی و پرهیز از لجاجت خواهد کرد؟»
این «روش پادگانی» روش آشنایی برای اعضای انجمن فرویدی است. در شب ۱۵ مهر ۹۴ ما همگی شاهد بودیم که چگونه حراستی های وزارت بهداشت با همین روش قصد «لوله کردن» اعضای انجمن را داشتند. راستی این اصطلاح از کجا آمد؟… آهان یادم افتاد این اصطلاح را قالیبافِ «از مشهد آمده» در مورد ضرب و شتم دانشجویان استفاده کرد. حالا جناب وزیر بهداشتِ «از مشهد آمده» نیز در مجموعه خود از همین روش همشهریش استفاده می کند. فقط نمی دانم چه اصراری دارد که مثل احمدی نژاد بگوید خدمتکار مردم با نوکر مردم (یک همچین چیزی)است!!! ظاهرا برای جناب وزیر بهداشت متخصصان و دانشجویان معترض «مردم» نیستند فقط «مزاحم» اند!
و اما این قسمت مقاله: «اما متاسفانه برخلاف انتظار، حامیان این طرح بر شتاب خود افزودند و بدون آنکه حتی طول دوره آموزشی این رشته مشخص شده یا سرفصل های دروس تعیین شده باشد اقدام به راه اندازی سایت و ثبت نام کردند!این اقدام و اقدام های مشابه مانند ابلاغ آیین نامه در روز تعطیل، روشن ساخت که بر خلاف ادعای مدافعین طرح، توانمندسازی آزمایشگاه و تربیت نیروی متخصص هدف نیست و نیت ایجاد راه میانبر برای عده ای خاص است که یک شبه می خواهند ره صد ساله را طی کنند.»
این دقیقا همان کاری بود که با فلوشیپ رواندرمانی کردند یعنی هنوز اولین پدیرفته شدگان سر کلاس نرفته بودند که انجمن روانپزشکان با معاونت و حمایت وزارت بهداشت برگزار کننده اولین کنگره روانکاوی ایران شد!!!! جل الخالق! امتیاز بازآموزی آن هم ۱۴ بود یعنی جزو کنگره هایی با بالاترین امتیاز بازآموزی! و رییس و دبیر علمی این کنگره کی بود؟ جناب محمد صنعتی که فقط یک پزشک عمومی است!!! و آنهمه متخصص متخصص کردن وزارت بهداشت به جناب صنعتی که می رسد می شود هیچ! دیگر هیچ کسی در آن وزارتخانه عریض و طویل که خیلی خوب نشان می کنند کدام دانشجو اعتراض کرد تا او را به کمیته انضباطی فرا بخوانند و لوله اش کنند، به روی خودش نمی آورد که در همین دانشگاه مادر و همین مکتب روزبه یک بابایی سالهای سال با مدرک پزشکی عمومی ادعا کرده که روانپزشک و رواندرمانگر است و از این بابت هم ۳۰ سال حقوق گرفته!!! یعنی برای مدرک نداشته حقوق گرفته! و به همین تعداد سال هم ادعا کرده که روانکاو است و برایش «بخش روانکاوی» در مکتب روزبه تاسیس کرده اند! یعنی برای دروغ یک آدم یک بخش تاسیس کرده اند و هیچکس هم ازش مدرک نخواسته! حالا نمی دانم چرا به اینجا که می رسد آن «کشورهای پیشرفته دنیا» که جناب وزیر بهداشت آنقدر به آنها استناد می کند و در همانجاها امکان ندارد چنین اتفاق مسخره ای بیفتد که یک پزشک عمومی بشود دانشیار روانپزشکی و رییس بخش رواندرمانی!!! اصلا جناب وزیر یادشان می رود که «کشورهای پیشرفته دنیا» هم وجود خارجی دارند!!!
و تمام این مسایل نشان می دهد وزارت بهداشت مدتهاست از جایگاه یک وزارتخانه به جایگاه یک «پادگان» سقوط کرده. به جناب رییس جمهور یادآوری می کنم کسانی که ساعتها در صف رای ایستادند تا به شما رای بدهند، نمی توانند بپذیرند که شما شعار آزادی بدهید ولی بخاطر اعتراض مدنی به یک امر تخصصی در فضای علمی با دانشجویان برخورد «لوله ای» شود! اعتراض به اقدامات غیر قانونی وزارت بهداشت یک حق است . خاطر نشان می کنم در قانون اساسی فصلی به نام «حقوق ملت» وجود دارد و با استناد به قانون اساسی این حق برای آحاد ملت محفوظ است که نسبت به ظملی که به آنها رفته اعتراض کنند. ماده ۲۷ قانون اساسی یکی از ابزارهای مردم برای گفتن حرفهایشان است. و در راستای همین حقوقی که در قانون اساسی برای مردم در نظر گرفته شده برخوردهای مسئولین وزارت بهداشت محکوم و خلاف قانون است. آقای رییس جمهور محبوب ما، رای دهندگان منتظرند ببینند واکنش شما در مقابل حق مردم چیست؟

 

 

 

شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۶

زهره .ی:
افشاگریهای انجمن فرویدی درباره همایون پورها و صنعتی ها و فواد صابران ها همچنان با شگفتی همراه است. افشاگری در مورد کسانی که وقاحت را از روبرده اند و پلیدی ها و جنایاتی که پایانی ندارد. گرگی هایی در لباس میش که برای نابودی ایران و روانکاوی راستین ، دندان تیز کرده اند و برای وصول به این هدف از هیچ وسیله ای فروگذار نیستند .
هویت جعلی و “پروژه پدر سازی “[۱] همایون پور به قدری عجیب و باور نکردنی است که مدام این سوال در ذهنم تکرار می شودکه این هویت کاذب چه سود و منفعت کلانی برای این آدم دارد که همه هست و نیستش را در این راه گذاشته و عقب نشینی هم نمی¬کند!!!
عجیب است! اولین متعلقات آدمی بر روی زمین نام ، نام تبار و البته نام پدر اوست که شاکله اولیه هویت فردی و اجتماعی اش را رقم می زند و همایون پور ظاهراً هیچ کدام از این ها را ندارد !!!!! ” تنها « گهر همایون پور »ی”[۲] که در لباس فردی دیگر به نام فرزند پدری دیگر، بدون هویت معلوم ،مدام دم از روانکاوی و روانکاو بودن می زند!!!
۱- پروژه «پدر سازی» برای «همایون پور» (؟!) دستکم از سال ۱۳۸۸ توسط صنعتی کلید خورده بوده!
https://freudianassociation.org/?p=34567

۲- تنها «گهر همایون پور»ی که از او سوابقی در خاک آمریکا موجود است ۵۷ ساله است!!!
https://freudianassociation.org/?p=34317

 

 

 

یکشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۶

زهرا م:
در جایی زندگی می کنیم که محمود واعظی، وزیر ارتباطات کشورمان مفتخر است که «مالزی در تهران دفتر نمایندگی صادرات پالم راه اندازی کرد». «فکر می کنید محمود واعظی می داند روغن پالم چیست؟»*،«روغن پالم دارای اسید اوئیک است که محققان مصرف آن را دلیلی برای ایجاد و افزایش بیماری های قلبی دانسته اند.از روغن پالم به عوان یک سوخت زیستی برای مصارف و ساخت بیودیزل ها استفاده میشود.جالب است بدانید که از این روغن در طول جنگ جهانی دوم برای تهیه بمب های ناپالم استفاده می شده است.»**
در جایی زندگی می کنیم که قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان از «مافیای روان» حمایت می کند و به صنعتی، فارغ التحصیل «دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان مفتخر است.
وقتی از هاشمی پرسیده می شود چرا صنعتی بدون مدرک تخصصی اقدام به تدریس و مداوای بیماران در یک بیمارستان تخصصی روانپزشکی می کند؟ چرا او با جعل عناوین روانکاو و رواندرمانگر پول بیت المال را حیف و میل می کند؟ چرا او ایرانی فرهنگ ایرانی را تحقیر می کند؟ چرا کمر به نابودی ایران بسته است، دستور می رسدانجمن فرویدی را پلمپ کنندو دکتر کدیور را زندانی …
اینها چرا به «ایران عزیز ما» خیانت می کنند؟
من ایرانیم…اما شرمسار وطنم هستم. آن را در برابر دیدگانم تکه تکه می کنند و من سکوت کرده، چشمانم را بسته و دهانم را مهر کرده ام…
اما در جایی زندگی می کنیم که اژدها وارد شده و من امیدم به همین اژدهاست که با آن ایران، دوباره ایران شود.

*https://freudianassociation.org/?p=35044

**http://namnak.com/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D9%85.p7968

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
حامد داننده
https://freudianassociation.org/?p=35012
مکاتبه ژک الن میلر و میترا کدیور درباره مظلوم نمائی موذیانه فواد صابران ( بهمراه ترجمه انگلیسی)
https://freudianassociation.org/?p=35288
می دونید اول قرار بود خانم دکتر رو هم در روزبه بستری کنند یعنی یک بلایی مثل حامد داننده سرش بیاورند. جالبه که فواد صابران که حلق خودش رو سال ۲۰۱۳ پاره کرد تا به دروغ بگه که یه روانپزشک از ایرانه و خبر داره که واقعا خانم دکتر سایکوتیک شده، حالا برای کسی ایمیل زده که دنیا رو فراخوند تا خانم دکتر رو آزاد کنه. نمیدونم فواد صابران واقعا در مورد آقای میلر و خانم دکتر چی فکر کرده. سر حامد داننده تو اون مکتب روزبه این بلا رو میارن بعد می خواستند خانم دکتر رو هم حذف فیزیکی کنند اونوقت فواد صابران اومده از اینکه تو سایت خانم دکتر به بهایی ها بد میگن حرف می زنه!!! آدما رو محو و نابود می کنند تو بخش روانکاوی شون آب از آب تکون نمیخوره، تازه برنامه دارند نوروتیکها رو هم بستری کنند (۱) لابد همین بلاها رو سرشون بیارن. بعد کنگره های جعلی برگزار کنند به اسم روانکاوی، صادق هدایت رو عصب پژوهی کنند. تازه دارم می فهمم «مکتب» روزبه یعنی چی!!!
(۱) فقط در ایرانِ قاضی زاده هاشمی است که بیماران نوروتیک را در بیمارستان روانپزشکی بستری می کنند (!!!) و درنتیجه ۴۰ هزار تخت هم کم می آورند!!!
https://freudianassociation.org/?p=31054

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶

رکسان واقعا ایرانی:
Psycho-espionage
https://freudianassociation.org/?p=34770
این مطلب رو چند بار خونده ام. هر بار باز با ناباوری می خونمش. بعد این بشنوید و بخندید ها رو گوش میدم. سوالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی و سوالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور میاد جلوی چشمام. یعنی جاسوس اصلا شاخ و دم نداره. همیشه فکر می کردم تو فیلما چنین چیزایی هست ولی الان می بینم در اطراف ما زندگی می کنن، و چقدر زندگی ها رو به نابودی کشونده اند؛ به اسم روانکاوی، به اسم روشنفکری. یه عمر به مردم القا کردند صادق هدایت خودکشی کرده. حامد داننده هم خودکشی کرده؟
۱۵ مهر ۹۳ در سایت انجمن این مطلب چاپ شد:
در بیمارستان روزبه چه می گذرد؟!(۱)
حالا تازه دارم می فهمم واقعا «چه می گذرد».
چند روز پیش از جلوی روزبه رد شدم نمی تونم بگم چه احساسی داشتم. فکر می کردم چه اتفاقاتی داره پشت اون دیوارا تو «بخش روانکاوی»!!! میفته. یاد «مریض دکتر صنعتی» افتادم. تمام روانکاوی صنعتی و همایونپور در این خلاصه میشه: بردگی روانی!!! و این همون «روانکاوی ای که از دل شبکه جهانی بهائیت گذشته» (۲) است!
(۱) https://freudianassociation.org/?p=3915
(۲) https://freudianassociation.org/?p=11990

 

 

 

سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶

زهره.ی:

“ بنده حدود پنج ماه پیش از یکی از دوستانی که در آن مخوف کده کار می کرد سوالی در این خصوص کردم که در خفیه گفت روسای روزبه هرشب باید دعا کنند که موضوع پرونده ح داننده و امثالهم رو نشود و هرچه سوال کردم جوابی نشنیدم.”
نمیدونم چرا کلمه “مخوف کده” در متن ایمیل این دوست عزیز درمورد بیمارستان روزبه ، شدیداً تشکیلات فراماسونری رو به ذهنم میاره !!!!

باز هم درباره حامد داننده
https://freudianassociation.org/?p=35663

 

 

 

جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶

زهره . ی:
“ما که علاقه داریم به فلسفه ، علاقه داریم به روانکاوی باید بگردیم دنبال همسری که ما را متفکر بکند ، فیلسوف بکند…”

بشنوید و بخندید / علیرضا طاهری
https://freudianassociation.org/?p=35701

ببخشید آقای طاهری شما داستان منصوب به سقراط رو ادامه دادید و رسیدید به این نتیجه با اجازتون منم نتیجه شما رو ادامه میدم:
ما که علاقه داریم به نقاشی باید بگردیم دنبال همسری که ما را نقاش بکند.
ما که علاقه داریم به گرافیک باید بگردیم دنبال همسری که ما را گرافیست بکند.
ما که علاقه داریم به تدریس در دانشگاه باید بگردیم دنبال همسری که ما را مدرس دانشگاه بکند.
ما که علاقه داریم به فضا باید بگردیم دنبال همسری که ما را فضانورد بکند.
ما که علاقه داریم به هواشناسی باید بگردیم دنبال همسری که ما را هواشناس بکند.
ما که علاقه داریم به جراحی مغز و اعصاب باید بگردیم دنبال همسری که ما را جراح بکند.
ما که علاقه داریم به ….
و قس علی هذا

 

 

 

یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
آقای رییس جمهور! شما را به جد «سید محمد صنعتی» قسم می دهیم برای تداوم ناندانی ما این «وزیر پولدار خوبست» را حفظ بفرمایید! آمین!
https://freudianassociation.org/?p=35725
«طی نامه ای اعلام شد؛
حمایت انجمن روان درمانی از وزیر بهداشت….
دکتر سامان توکلی
رییس انجمن علمی روان‌درمانی ایران»
به روباه گفتند شاهدت کیه گفت دمم! انجمن رواندرمانی نخواد «بهداشت السلطنه» بمونه کی باید بخواد؟ وزیر بهداشتی که بعد از سالها دوندگی مافیای روان بالاخره به آنالیزان – همسر صنعتی فلوشیپ «رواندرمانی» داد تا آنالیست!- همسر که صنعتی بی مدرک باشه باهاش کنگره «روانکاوی» جعلی برگزار کنه! وزیر بهداشتی که چشمشو به روی «سر به نیست شدن حامد داننده» و «ناپدید شدن» آدم و پرونده در «بخش روانکاوی» گرند لژ روزبه می بنده، کی جز نوچه های صنعتی باید بخوان که بمونه؟
در ضمن بالاخره «سامان تقلا» تونست یه پستی بگیره صدقه سر پدرخوانده جانش! گرچه این پست آبکی رییس انجمن رواندرمانی هم بهتر از پست «دبیر اجرایی» کنگره جعلی که جناب ندوشن مفتخره بهش نیست ولی خب برای پادو که پستی بیشتر از اینا نمیذارن.
سامان جان از حامد داننده چی میدونی بابا؟!!!

 

 

 

چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

مردم:
مرگ ۱۶ پرستار به دلیل فشار کاری زیاد/ در وزارت بهداشت با مافیای پزشکی مواجه‌ هستیم
https://freudianassociation.org/?p=35865
آنوقت طرح تحول سلامت فقط به جیب پزشکان نگاه کرده و بس! یعنی از نظر وزارت فخیمه بهداشت و وزیر مفخم تر در سیستم سلامت این کشور فقط پزشکان به حساب می آیند!!!
خوب است باباجان وزیر، وزیر دفاعی، وزیر کشوری نیست. در همین وزارت بهداشت، هم مافیای پزشکی داریم هم مافیای روان. خدا می داند چه مافیاهای دیگری هم آنجا هست. یاد حامد داننده افتادم نمی دانم چرا! و چند کارمند «گم شده» گرند لژ روزبه!!!

 

 

 

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

زهره . ی:

وزیر محترم اطلاعات
https://freudianassociation.org/?p=16358
مدام به این فکر می کنم چرا تنها روانکاو ایران ، دکتر میترا کدیور می بایست برای استفاده از اینترنت دچار مشکل شوند و در عوض مافیای روان برای برگزاری کنگره های مسخره و دروغین روانکاوی در ایران حمایت هم بشوند ؟!!!!
آقای وزیر محترم اطلاعات می دانید “دکتر میترا کدیور تنها عضو انجمن جهانی روانکاوی در ایران است”
دکتر میترا کدیور
https://freudianassociation.org/%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%aa%d8%b1%d8%a7-%da%a9%d8%af%db%8c%d9%88%d8%b1/
می دانید که دکتر میترا کدیور رئیس انجمنی هستند که ” افتخار ایران است” .
ژک-الن میلر: انجمن فرویدی افتخار ایران است
https://freudianassociation.org/?p=13220
می دانید که وجود ایشان نعمتی است که اگر دانسته شوند ، اگر فهمیده شوند و اگر بتوانیم قدردان حضور و وجود ایشان در ایران باشیم برای ایشان بهترین امکانات را در نظر می گیریم نه اینکه حداقل حق شهروندی را هم از ایشان سلب کنیم!!
از این پس قطع دسترسی به اینترنت نقض حقوق بشر تلقی می شود
https://freudianassociation.org/?p=23784
آقای وزیر محترم اطلاعات واقعاً اینها را می دانید؟
خوب است بالاخره بدانیم این مقوله نخبه کشی کی و چه زمانی از این سرزمین رخت بر خواهد بست ؟!!

 

 

 

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

افروز ر.:
چه عکس یادگاری قشنگی… اکثر سران مافیای روان در یک قاب تصویر… فقط حیف که استاد گرند لژ روزبه توش نیست…

ین «شات» را از دست ندهید: افتخار ویبراتور- سامان تقلا – بهداشت السلطنه، همه با هم!
https://freudianassociation.org/?p=35868

 

 

 

 

چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

مردم:
مرگ ۱۶ پرستار به دلیل فشار کاری زیاد/ در وزارت بهداشت با مافیای پزشکی مواجه‌ هستیم
https://freudianassociation.org/?p=35865
آنوقت طرح تحول سلامت فقط به جیب پزشکان نگاه کرده و بس! یعنی از نظر وزارت فخیمه بهداشت و وزیر مفخم تر در سیستم سلامت این کشور فقط پزشکان به حساب می آیند!!!
خوب است باباجان وزیر، وزیر دفاعی، وزیر کشوری نیست. در همین وزارت بهداشت، هم مافیای پزشکی داریم هم مافیای روان. خدا می داند چه مافیاهای دیگری هم آنجا هست. یاد حامد داننده افتادم نمی دانم چرا! و چند کارمند «گم شده» گرند لژ روزبه!!!

 

 

 

چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
چه اتفاقی برای هم دوره ای مریم میرزاخانی که به ایران برگشت افتاد؟
https://freudianassociation.org/?p=35855
«او عضو هیئت‌علمی دانشگاه خواجه‌نصیر شد. بعد از مدتی به این بهانه ‌که «صدایش زنانه است» از تدریس محروم شد.
اکسیری‌فرد مدتی با تابلوی اعتراضی جلو دانشگاه ‌می‌ایستاد. بعد تصمیم گرفت در خیابان با گذاشتن تخته به مردم فیزیک درس بدهد.
با احضار به دادسرا، او از تدریس در خیابان منع شد. هم دوره ای مریم میرزاخانی همچنان پیگیر پرونده خود و گرفتن اجازه تدریس است.»
آنوقت صنعتی با مدرک پزشکی عمومی ۳۰ سال آزگار استاد دانشگاه علوم پزشکی مادر بوده هیچکس هم نپرسیده چرا! تازه وقتی انجمن فرویدی بی مدرکیشو رو کرده کل دستگاه وزارت بهداشت و نظام پزشکی و ریاست مکتب روزبه و انجمن روانپزشکان و باباجان وزیر و هر کی دو کلاس پزشکی خونده به انجمن حمله کردند!!!
قربون برم خدا رو/ یه بوم و دو هوا رو/ اینور بوم گرما رو/ اونور بوم سرما رو!!!!!!!!

 

 

 

چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

منصوره ا.:
خبرها را می خواندم و مزه تلخ آنها زبانم را می سوزاند:
مریم میرزاخانی، نابغه ۴۰ ساله ریاضی جهان درگذشت
https://freudianassociation.org/?p=35782

آه بازهم تلخ تر:
چه اتفاقی برای هم دوره ای مریم میرزاخانی که به ایران برگشت افتاد؟
https://freudianassociation.org/?p=35855

بلافاصله با خودم گفتم چرا جای دوری می روی؟
MITRA
https://freudianassociation.org/?p=35802

۲۳ سال از آمدنش به سرزمین عشق اش ایران می گذرد. با خون دل شاگردانی تربیت کرد٬ انجمن فرویدی را بنا نهاد٬ هر روز و هر روز افشاگری کرد…..
عکس اش را نگاه کردم: حتما عکاس اش یا ایزابل یا خورخه لئون بوده است: خدای من! عکس گویای تراژدی است٬ تراژدی سال ۲۰۱۳- فاجعه تاریخی!
او را بستری کردند٬ قصد جانش را کردند! می خواستند او در ایران نماند…. اما او ماند تا تمام مافیایی ها را رسوای هر دو عالم کند.
همیشه با خودم فکر میکنم چرا به این مافیایی ها اینهمه اجازه حضور و نفوذ می دهند تا این فجایع رقم خورد؟ چرا قدر کسانی که عاشقانه به این مرز و بوم خدمت می کنند دانسته نمی شود؟ واقعا نمیدانم چرا!
خدای من این عکس……..

 

آقای دکتر صنعتی! دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟ (۱۷)


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37350

  تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: ۱۶:۱۳