چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

آقای دکتر صنعتی! دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟ (۲۱)

آقای دکتر صنعتی! دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟ (۲۰)

 

دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۷

زهرا م:
«بعله ایشان همان بازپرس حسینی خودمان است ! اخلالگر نظام قضائی که متولی رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی شده ! خخخخخخخخ !!!»۱
«اجرای عدالت قضایی صحیح به سلامت دستگاه قضایی بستگی دارد و سلامت این دستگاه نیز معلول عوامل مختلفی است از جمله سلامت اخلاقی قضات و رفتار مناسب آنها.«۲
قسمت جالب ماجرا این است که این حسینی که حالا شده نماینده دادستان، پرونده اعضای انجمن فرویدی را به جرم بازگویی حقیقت و شناساندن «مافیای روان» به مدت ۱۶ ماه راکد گذاشت. در این مدت به اصرار خود شکات فقط یک شهود را فراخواند، به دستور دادستان تهران و معاون دادستان در مورد پرونده انجمن هیج وقعی ننهاد، همین بازپرس حسینی دستور ضرب و شتم و فحاشی به اعضای انجمن را داد و در آخر به عنوان شاکی دستور قضایی صادر کرد تا اعضای انجمن فرویدی را به مدت ۴ روز بازداشت و زندانی کنند.
وقتی می شنوم این بازپرس حسیتی شده نماینده دادستان برای رسیدگی به اخلالگران نظام ارز و سکه، نمی دانم بر سوگ نظام قضایی بشینم یا بر سوگ نظام اقتصادی!
۱- https://freudianassociation.org/?p=41643
۲- http://www.tabnak.ir/fa/news/265478/%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D9%82%D8%A7%D8%B6%D9%8A-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B6%D8%A7%D8%B9%D9%81-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

 

 

 

دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۷

مردم:
بعله ایشان همان بازپرس حسینی خودمان است ! اخلالگر نظام قضائی که متولی رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی شده ! خخخخخخخخ !!!
https://freudianassociation.org/?p=41643

دادگاهی که «نماینده دادستان»ش حسینی باشه میخواد به فساد مالی رسیدگی کنه؟!!! اگه واقعیه چرا به فساد خود حسینی رسیدگی نمیشه که زیر گوش دادستان تهران تنها روانکاو ایران و ۱۰ عضو یک سازمان مردم نهاد رسمی رو دستور داده کتک بزنند، بهشون فحاشی و توهین کنند بعد هم ۴ روز بازداشتشون کرده. همه این کارها رم به جرم اینکه ما از دادستان «سابق» ذبیح زاده و سایر مقامات دادسرای جرایم پزشکی شکایت کرده بودیم سر ما آورده! عاقبت شکایت از دادستان و بازپرس در این مملکت اینه اونوقت شوخی دارید می کنید که حسینی وایسه «نماینده دادستان» باشه تو دادگاه متهمان مفاسد اقتصادی؟!!! «مفاسد» رو دوباره تعریف کنید آقایون!

 

 

 

سه شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۷

مردم:
کمیسیون ماده ده احزاب، انتخابات شورای مرکزی حزب اعتماد ملی را باطل اعلام کرد
https://freudianassociation.org/?p=41738
«کلیه انتصابات پس از کنگره از جمله قائم مقامی الیاس حضرتی باطل است»
از این خبر خیلی خوشحال شدم بخاطر اون سابقه طرفداری الیاس حضرتی از مافیای روان و صنعتی. این مافیایی های روان هر جا باشن تقلب و تزویر دارن، فرقی نمی کنه، تو روزنامه بی «اعتماد»شون یا تو حزبشون. مافیایی ان دیگه.

 

 

 

سه شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۷

زهرا م:
مدتی است که سوالی مرز حق و باطل را برایم مشخص می کند:«آقای دکتر صنعتی، دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!»
پاسخ یا واکنشی که به این سوال داده می شود برایم تعیین کننده میزان صداقت و درستکاری اشخاص حقیقی و حقوقی است که منافع ملی را در در نظر دارد یا منافع میلی را..
این «نماینده دادستان» فعلی در پرونده اخلالگران نظام ارز و سکه، همان بازیرس حسینی اسبق شعبه ۳ دادسرای کارکنان دولت است که می بایست به این سوال رسیدگی می کرد. پاسخ و برخورد بازپرس حسینی با این سوال «آقای دکتر صنعتی، دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!» قابل تامل است. طرح مجدد این سوال می توانست «مافیای روان» را نابود کند تا روح ایران و ایرانی بیش از این آسیب نبیند. اما این «نماینده دادستان» فعلی نه تنها این سوال را نادیده گرفت بلکه اعضای انجمن فرویدی را به جرم این سوال مورد ضرب و شتم قرار داد و آنها را روانه بازداشت و زندان کرد. او برای مخفی کردن این سوال برای اعضای انجمن پرونده سازی کرد و در نهایت این «جوان تازه کار» توانست ترفیع درجه بگیرد و سرپرست دادسرای کارکنان دولت شود* و اینگونه بود که همان حسینی شد «نماینده دادستان». حال شما چگونه باور می کنید که کسی با این تاریخچه بخواهد پرونده اخلاگران نظام اقتصادی را بررسی نماید و کیفرخواست ارائه دهد؟
*https://freudianassociation.org/?p=38576

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

زهرا م:
آقای روحانی! دقت کن و متوجه باش شاید بتوانی مجلس و قوه قضاییه نمایشی را قانع کنی اما هیچگاه نخواهی توانست انجمن فرویدی را قانع کنی. چون «این شمایید که باید برای اقدامات وزیرتان پاسخ دهید!»*
*https://freudianassociation.org/?p=39156
این سوال «آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!» که خوشایند وزیر پورشه سوارتان نبود. نکند که ابهت «پدر خوانده» و «فارغ التحصیل دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» شما را هم فریفته است؟

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

زهرا م:
آقای اژه ای!
این حسیتی، «نماینده دادستان» که به پرونده اخلالگران نظام ارز و سکه مثلا داره رسیدگی می کنه، حالا چه کسی قراره که خود این «نماینده دادستان» رو رسیدگی کنه که یک «اخلالگر نظام قضائی» هست؟
راستی پاسخ یا واکنش شما به این سوال چیست: «آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!»

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

متهم شماره ۳:
سید عباس حسینی
«نماینده دادستان»
سرپرست دادسرای کارکنان دولت
بازپرس سابق شعبه ۳ دادسرای کارکنان دولت

پله پله ترقی با «مافیای روان»، «شعبون بی مخ نظام» و…

 

 

 

سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

مرجان م.:
تدابیر امنیتی در دانشگاه شهید بهشتی/ جلسه دفاع حسین فریدون لغو شد
«براساس مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم مستقر در دانشگاه شهید بهشتی، حسین فریدون حدود ساعت ۶:۳۰ صبح در دانشکده علوم سیاسی حضور یافته بود و حراست دانشکده از صبح زود مانع از حضور دانشجویان در دانشکده می‌شد و از آنها می‌خواست برای انجام کارهای اداری خود، از ساعاتی دیگر به دانشکده مراجعه کنند.

امروز در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی، تدابیر امنیتی قابل توجهی در اطراف محل برگزاری جلسه دفاع حسین فریدون از رساله دکترای خود، توسط خبرنگار تسنیم مشاهده شده است.»
https://freudianassociation.org/?p=41902
مانده ام آن حراست دانشگاه شهید بهشتی از چی «حراست» می کند؟ و «امنیت»ی که تدابیر امنیتی در پی برقراریش هستند بخاطر کی و چی هست؟؟؟؟
البته یاد گهر همایونپور هم افتادم که در همین دانشگاه شهید بهشتی کارگاه برگزار کرد. ظاهرا این دانشگاه با مافیای روان هم ارتباطات خیلی نزدیکی دارد همونطور که با اقوم رییس جمهور!!!

 

 

 

چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

زهرا م:
خانم چنارانی، نماینده مردم نیشابور و فیروزه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس گفته است:”… از قوه قضائیه در راستای تشکیل دادگاه های شرعی و انقلابی تشکر می کنم. روزنه امیدی برای ملت انقلابی ایران شده است..»
سرکار خانم چنارانی در صحبتهای خود از منافع ایران و مردم نیز صحبت کرده اید اما وقتی نماینده دادستان اخلالگران و مفسدین قضایی حسینی، سرپرست دادسرای کارکنان دولت باشد که از هواداران سرسخت نظام مافیگری است و از صدقه سر همین دوستان مافیایی به این منصب و مقام رسیده جه امیدی جه روزنه ای؟!
این حسینی کسی است که پرونده شکایت اعضای یک NGO را راکد نگهداشت و در دو روز پیایی در دادسرای کارکنان دولت آنها مورد ضرب و شتم قرار داد و بازداشت و زندانی کرد.

 

 

چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

امین:
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: “ایران جنگ زده نیست، طاعون زده نیست، سیل زده نیست، ورشکسته نیست، اختلاف زده نیست؛ بلکه خیانت زده است.
دلیل مشکلات فاصله گرفتن مسئولان از مردم است؛ خوی اشرافی گری پدر جمهوری اسلامی را درآورده است و رابطه جایگزین ضابطه شده است.
ناپلئون گفت اگر نصف ارتشم ایرانی بودند کل جهان را فتح می کردم، زیرا آنها حاضر هستند جلوی توپ بایستند، اما وجبی از خاکشان را به دشمن ندهند.”*
اینها صحبتهای نماینده مجلس است که امیدواریم در آینده دور نزدیک هیچگاه شاهد خیانتهایش نباشیم.
ایران خیانت زده است؛
پورشه و هواپیمای شخصی وزیر بهداست و درمان، قاضی زاده هاشمی
دکتر محمد صنعتی، استاد دانشگاه علوم پرشکی تهران بدون مدرک تخصصی روانپزشکی، «استاد اعظم» روانپزشکی دختران قاضی زاده هاشمی
نتیحه عملکرد این دو تحقیر ایران و ایرانی است که «حمیت»، «غیرت» و «عزت» را نابود می کند
*https://freudianassociation.org/?p=41918

 

 

 

پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

عموجان:
میگم عمو جان تو این اوضاع قاراشمیش و شلم شوربا که تحت «تدابیر امنیتی» برای فریدون خان تو دانشگاه شهید بهشتی فورا جلسه دفاعیه میذارن، بد نبود انجمن روانپزشکان هم برای رئیس کمیته اخلاقشون، محمد (صنعتی) یه جلسه دفاعیه تخصصی روانپزشکی می ذاشت. از ما گفتن! بازهم دیر نشده فکر کنید.
https://freudianassociation.org/?p=41902

 

 

 

جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

زهره . ی:
گذشته ایران از یاد مردم ایران رفت…
https://freudianassociation.org/?p=41965

به مدد قماش مافیای روان و دوستان هم قسمشان برای نابودی ایران و ایرانی ، این همه شکوه و جلال دارد به کل از بین می رود.
طوری شده است که این جلال ایرانی امروزه شبیه افسانه و افسون است و به قدری دور از باور به نظر می رسد که گویی تمام گذشته ایران موهوماتی بیش نبوده!!!
مردم این روزگار را که می بینی حس می کنی در مورد گذشته ایران دروغ بافی نموده اند . چگونه این همه تفاوت ممکن است؟!!!
این همه بد سگالی با آن همه نیک رفتاری ، هیچ قابل مقایسه نیست. ما این بوده ایم یا آن؟!!!
جای بسی تأسف است که اهریمنان و ضحاکیان دور را به دست گرفته اند!!

 

 

 

یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

زنده:
“او [سلطان سکه] سال ۷۱ نیز در جریان افزایش نرخ ارز دستگیر شده بود که نماینده دادستان گفت: به دلیل گذشت ۲۵ سال سوابقی از آن در دست نیست.” (۱)

الان می فهمم که وقتی تو سایت انجمن فرویدی کادر می خورد:

“جناب آقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
با انتصاب دکتر وحید شریعت به ریاست بیمارستان ایران صیانت از پرونده دکتر میترا کدیور در این بیمارستان را به شما می سپاریم” (۲)
یعنی چی…

تو “سیستم های مافیایی” هر چیزی ممکنه!

۱ – سلطان سکه از ۲۵ سال پیش سابقه دار است !
https://freudianassociation.org/?p=42076
۲- جناب آقای دکتر هاشمی/ وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

https://freudianassociation.org/?p=8502

 

 

 

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

سائل:
“دو روز پشت هم کتک خوردیم و فحش شنیدیم، میدونید چرا؟ چون اول از همه اعضای انجمن فرویدی بودیم که می گیم روانکاوی ربطی به وزارت بهداشت نداره، و دوم هم از دادستان و مقامات قضائی دادسرای جرایم پزشکی شکایت کرده بودیم، از حسینی گواهی پرونده جاری خواسته بودیم، و چون خواسته بودیم با سرپرست دادسرای کارکنان در مورد بازداشتمون صحبت کنیم. همینقدر مجرم و تبهکار بودیم به والله!”*
و دلیل پرونده سازی ها علیه انجمن این سوال بود : «آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!»
سوالی خانمان برانداز

*حالا فکر می کنید دادستان محترم تهران از هیچکدوم از این سر و صداها و کتک ها و فحش ها و بازداشت ها خبردار نشده؟!!!!!

https://freudianassociation.org/?p=42051

 

 

 

چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

امین:
وقتی دیدم سایت انجمن فرویدی گفته «خدائیش حداقل در این یک مورد حق با روحانی است» * فکر کردم شاید جای امیدی برات باشه که به راه راست برگردی. چون «آقای روحانی! این شمایید که باید برای اقدامات وزیرتان پاسخ دهید!»**
* https://freudianassociation.org/?p=42118
** https://freudianassociation.org/?p=39156

 

 

 

پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

امین:
این سوال دانشکده «آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!» نه تنها «مافیای روان» را آشکار کرد بلکه قاضی شریح های زمانه را هم شناساند!

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه
کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا

آقایان ذبیح زاده (سرپرست اسبق دادسرای جرائم پزشکی) و سید عباس حسینی (سرپرست فعلی دادسرای کارکنان دولت و «نماینده دادستان») ای کاش بتوانم حسین وار زندگی کنم و در برابر قاصی شریح های زمانه و ظلم هر روزه تا پای جانم بایستم!

 

 

 

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

س. ر.:
مطلب “گویی تمام گذشته ایران موهوماتی بیش نبوده!!!”* را می خواندم، یادم آمد وقتی با مردم درباره گذشته ایران حرف می زنیم می گویند “آن که گذشته الان را ببین…”
واقعا صنعتی ها و مافیاها به بهترین نحو سیاه نمایی را به سیاهی تبدیل کرده اند
*
https://freudianassociation.org/?p=42211

 

 

 

دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

ناباور:

داشتم ” قوه قضائیه برای ما و قوه قضائیه برای آنها” (۱) رو می خوندم، فکر کردم واقعاًها! “او [سلطان سکه] سال ۷۱ نیز در جریان افزایش نرخ ارز دستگیر شده بود که نماینده دادستان گفت: به دلیل گذشت ۲۵ سال سوابقی از آن در دست نیست.” (۲) از اون طرف پرونده فساد مالی خواهر یک مسئول در قوه قضاییه معدوم شد (۳) ، مسئول از دولت احمدی نژاد و قوه قضاییه آقای لاریجانی، و سال ۹۵ ” ۱۷ پرونده فسادی که در مجلس گم شدند/ نماینده رباط کریم: من خودم گزارش های پرونده ها را نوشتم و امضا کردم و مطمئنم که در کمیسیون اصل ۹۰ بود” (۴)

و در مقابلش چیو داریم:

“حمله به آثار باستانی ایران در دوره احمدی‌نژاد از حمله اسکندر شدیدتر بود” (۵)

یعنی هرچی به نفع رشد و تعالی ایرانه باید حذف بشه و در همون راستا هر چی سند علیه مافیای ایران خوار و ایران سوزه باید از بین بره.

بعد جالبه این از بین رفتن سندها هم تو قوه قضاییه ی صادق لاریجانی، هم قوه مقننه علی اردشیر لاریجانی و هم دولت احمدی نژاد بوده. حالا ما چطور باور کنیم دعوای احمدی نژاد با برادران لاریجانی از نوع زرگریش نیست؟!

 

۱-https://freudianassociation.org/?p=42173

۲ – سلطان سکه از ۲۵ سال پیش سابقه دار است ! https://freudianassociation.org/?p=42076

۳-https://freudianassociation.org/?p=41896

۴-https://freudianassociation.org/?p=22453

۵-

https://freudianassociation.org/?p=20902

 

 

 

چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

راحله ع.:
وقتی در مهر ۹۳ در ارتباط با مدرک تحصیلی جناب صنعتی فریاد زدیم که «پادشاه که لخت است»*؛ فکر نمی کردم روزی برسد که بفهمم این ماجرا در مورد بسیاری** صدق می کند.

* فریاد زدیم «پادشاه که لخت است!» و…
https://freudianassociation.org/?p=3485

** چرا تخلف تحصیلی «فریدون» تاکنون به قوه قضائیه ارسال نشد/«عارف» مقصر است؟
https://freudianassociation.org/?p=41905

 

 

 

پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

متهم شماره ۷:

متهم شماره ۳، هم بندی عزیز!

نوشته اید «آقای روحانی! وقتی برادر شما مشکل مدرک تحصیلی داره چطور می تونید جوابگوی مدرک تحصیلی محمد صنعتی باشید که با جون مردم بازی می کنه؟»*

چه انتظاری دارید وقتی در مورد مدرک دکترای خود جناب روحانی – حسن فریدون- هم کلی شک و شبهه وجود دارد؟!

البته شبهات در مورد جناب رییس جمهور فقط به مدرک دکترا ختم نمی شود و موارد بیشتری را شامل می شود از جمله اسم فامیلی وی هنگام اخذ به اصطلاح مدرک دکترا…

 

کافی است یک سرچ کوچک در گوگل انجام دهید!

* https://freudianassociation.org/?p=42189

 

 

 

چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷

اردیبهشت:
” مردم اجازه‌می‌دهند برای ۳ سال افزایش عمر یک میلیارد هزینه کنیم؟” *
پَ نَ پَ… شما این یک میلیارد رو بردار ببر بده به محمد صنعتی که کنگره غیرقانونی روانکاوی برگزار کنه! یا اینکه بده به حراستت که اگر کسی اومد دم در وزارت بهداشت و معترض بود، بزنه لت و پارش کنه! یا اینکه اگرم دلت خواست یه کم دیگه از این ور و اون ور جمع کن و برو یه هواپیمای شخصی دیگه یا یه پورشه دیگه بخر. یا اصلاً برو ببین کدوم “بنده خدا” افتاده زندان که بری براش وثیقه بذاری. یا ببین کسی “حرف اضافه” نزده که دلت بخواد هزینه کنی که بیفته زندان؟
* از فانتاسم رهبری گذشته، وزیر بهداشت دیگه جای خدا نشسته !!!
https://freudianassociation.org/?p=42321

 

 

 

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷

سحر ر.:
سیدمهدی هاشمی مدرک کاردانی (تقلیل مقطع از کارشناسی) * داشته و با رانت شده ” رئیس سازمان نظام مهندسی، نماینده مجلس و سرپرست وزارت کشور در دولت احمدی نژاد”** بالاخره الان جرات کردن اعلامش کنن. خود وزیر دستور داده موضوع علنی بشه. میخوان مالی که به ناحق کسب کرده هم ازش پس بگیرن. خیلی هم ناراحتن…
آقایون
محمد صنعتی هم همین وضعیت و حتی بدتر از اونو داره
اون نه تنها مال ناحق کسب کرده بلکه روح آدما، انسانیت، ایرانی بودن و شرفشون رو به خدمت مافیای روان درآورده
اونا رو زامبی کرده
چطور میشه جبران کرد زامبی کردن میلیونی مردم رو؟
تا کی می خواهید باهاش همدستی کنید؟
*

http://www.entekhab.ir/fa/news/432281/دانشگاه-امام‌حسین-لیسانس-عمران-سید-مهدی-هاشمی-را-جعلی-اعلام-کرد-سند
**
حالا باز دمش گرم که حداقل «دانشگاه امام حسین» وجود خارجی داره، «دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» چی شد؟

https://freudianassociation.org/?p=42398

 

 

 

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷

س. ر.:
” رئیس سازمان نظام مهندسی، نماینده مجلس و سرپرست وزارت کشور در دولت احمدی نژاد”** مدرک کاردانی (تقلیل مقطع از کارشناسی) * داشته و الان تو دولت روحانی خود وزیر دستور داده موضوع علنی بشه.
خدا رو شکر
خدا رو شکر که همه مفاسد دوره احمدی نژاد داره تو دولت روحانی ازشون تبری جسته میشه
آقای آخوندی میشه یه سری هم به مدرک تحصیلی آقای شریعتمداری بزنی لطفا؟ بله محمد شریعتمداری
چون خودش هم نمی تونه بگه کجاس اونجایی که توش لیسانس و فوق لیسانس گرفته:
“در سال ۱۳۵۶ در رشته الکترونیک وارد دانشگاه شدم . با توجه به برخی از فعالیت های سیاسی پیش از دانشگاه که داشتم، از بدو ورود به دانشگاه در جریانات سیاسی آن زمان وارد شده و در تعطیلی ها،تحصّن ها، تکثیر ، انتقال و توزیع اعلامیه ها ی صادره از سوی حضرت امام (ره) قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز در راه اندازی دانشگاه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از انقلاب فرهنگی، نقش اندکی داشته ام که امیدوارم این اندک را خداوند متعال به فضل و کرمش قبول فرماید. علاوه بر تحصیل در رشته مذکور، بنا به علاقه شخصی و ضروریاتی که احساس می کردم، مطالعاتی در عرصه مدیریت و علوم اقتصاد خصوصاً اقتصاد اسلامی و اقتصاد ایران داشته و دارم که حاصل آن در مقالات، سخنرانیها و مصاحبه ها به سمع و نظر علاقمندان رسیده است و در این راستا پس از اتمام مقطعی ازتحصیل در رشته الکترونیک، با تغییر گرایش تحصیلی به رشته مدیریت،کارشناسی ارشد خود را در سال ۱۳۸۲ با دفاع از پایان نامه با نمره ۱۸ با موفقیت به پایان برده و از همان سال در خارج از ایران در مقطع دکترا به ادامه تحصیل اهتمام داشته ام و اینک نیز در مرحله دفاع از پایان نامه دوره دکتری قرار دارم.”

*
حالا باز دمش گرم که حداقل «دانشگاه امام حسین» وجود خارجی داره، «دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» چی شد؟

https://freudianassociation.org/?p=42398

**
http://www.entekhab.ir/fa/news/432281/دانشگاه-امام‌حسین-لیسانس-عمران-سید-مهدی-هاشمی-را-جعلی-اعلام-کرد-سند
***
http://mohammadshariatmadari.ir/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87

 

 

 

چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷

منصوره اردشیرزاده:
خواهرم گفت یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز یک جانباز ۷۰ درصد بوده است به نام آقای حسین منجزی.*
اشک هایم سرازیر شد چرا که یادم آمد او در دفاع از کشورش اینهمه آسیب دیده و حالا هم بعد از سال ها عذاب های جسمی و روحی توسط تروریست هاشهید شد. آنوقت در همان زمانی که او جانباز شده محمد صنعتی آمده و بدون مدرک شده هیات علمی بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه کشورش! و امروز که شهید شد، بازپرس حسینی که متخصص کتک زدن شاکیان است شده بازپرس ویژه مفاسد اقتصادی کشورش!
و سهم او فقط همانا ایثاراست…………

*
http://www.iqna.ir/fa/news/3750558/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%AC%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

 

 

 

شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷

مردم:
ریاکاری زمانی آغاز شد…
https://freudianassociation.org/?p=42616
یاد مصاحبه دختر دکتر شریعتی و صنعتی افتادم، یاد مافیا… یاد روشنفکری و روشنفکرنمایی، یاد ژن خوب. یاد مریض دکتر صنعتی هم افتادم.
و یاد این قسمت از شعر فروغ:
«آیا تمامی این راه های پیچاپیچ
در آن دهان سرد مکنده
به نقطه تلاقی و پایان نمی رسند؟»

 

 

 

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷

زهره .ی :

در ویکی پدیای فارسی چه خبر است؟https://freudianassociation.org/?p=42723

دوستانِ مافیای روان، دشمنان ایران و ایرانی، همه جا تشریف دارند.

“شریک دزد و رفیق قافله” به نام ایران دوستی، تیشه به ریشه وطن و فرهنگ و آداب و رسوم ایران می زنند. بسیار خوشحال و راضی و در عین حال مدعی !!!!

 

 

 

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷

سحر م:
دی ماه ۹۳ بود که متوجه شدم صفحه ویکی پدیا خانم دکتر کدیور حذف شده. راستش از روی علاقه چند صفحه ای برای ویکی پدیا ویرایش و یا تهیه کرده بودم از جمله در سال ۹۲ صفحه استاد آوازم که شاگردانشون معروف تر از خودشون بودند. از همان روز اول تا همین الان صفحه به روز رسانی میشود، در اون نوشته شده که” برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نیاز است.” ولی صفحه سر جایش هست. ولی صفحه خانم دکتر کدیور با مخالفت جدی یا بهتر است بگویم حمله جدی مدیران فارسی ویکی پدیا مواجه شده بود. هرچه راجع به ایشان منبع می گذاشتیم اثر نداشت.خیلی خوب یادم هست که یکی از مدیران نوشته بود :”تا دردسری درست نشده است حذف شود. ” از آن موقع در تعجب مانده بودم تا خبر زیر را در سایت انجمن فرویدی خواندم.
در ویکی پدیای فارسی چه خبر است؟
https://freudianassociation.org/?p=42723
جواب سوالم در کامنت خانم میترا میرزاخانی است. مدیران ویکی پدیای فارسی به خوبی دکتر کدیور را می شناختند و می دانستند که ایشان در آن دسته از افرادی هستند که زحمت بسیار زیادی برای ایران کشیده اند.

 

 

 

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷

کاکتوس:

آن طرح تحول سلامت لعنتی پس چی شد؟؟؟
https://freudianassociation.org/?p=42801
طرح تحول سلامت کاربری دیگری داشته که ظاهرا فکر می کنند موفق شده اند. طرحی به وجود نیامد که به درد مردم دردمند برسد. و در نهایت توصیه بسیار کارشناسانه وزیر محترم بهداشت به درد مردم ” خودت بمال” و “بوسش کن”[۱] شده است. به خود اجازه نمی دهند یک عذرخواهی بکنند ، اصلا چرا باید انقدر بی کفایت باشند که کار به عذرخواهی برسد. دریغ از یک استعفاء !! این اتفاق و حتی کوچکتر از این اگر مثلا در کشور ژاپن رخ داده بود، مسئول مربوطه اول عذرخواهی و در وهلۀ بعد استعفاء می داد.
الان که اصلا انگار نه انگار !! یک نفر بخاطر صد هزار تومان جانش را از دست می دهد!!!!! چطور همچین چیزی ممکن است؟!!!!
دکتر معالجی که سوگند نامه بقراط را با صدای قرّا، قرائت فرموده، همان فرد نمی توانست از ۱۰۰ هزار تومان بگذرد یا حداقل به آن فرد فرصت دهد بعد از درمان تسفیه کند و هزار اما و اگر دیگر !! آخر ۱۰۰ هزار تومان! مغز آدمیزاد صوت می کشد.
ما به کجا داریم می رسیم!!
حوزه درمان و آموزش پزشکی چه سیستم وحشتاکی را برنامه ریزی کرده است! چه هیولاهایی را تحویل جامعه می دهد! مشمئزکننده است.
[۱] https://freudianassociation.org/?p=42343

 

 

 

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

سحر ر.:

یعنی چی برای” تشویق” پرونده اش رو ببندید؟*

 

وزیرای روحانی هرکار دلشون بخواد می کنن

وزارت بهداشت برای ساقط کردن انجمن فرویدی که داره کارش رو درست انجام میده و اتفاقا هیچ ربطی هم به وزارت بهداشت نداره دستور تعطیلی غیرقانونی میده. از نتیجه اش کی دلشاد میشه؟

وزارت صنعت واسه متخلفین که عملکردشون اصلاح هم نشده تازه فقط” بهبود” داشته، دستور مختومه شدن پرونده میده. از نتیجه اش کی دلشاد میشه؟

 

* ای بابا ما فعلاً باید کامیون داران را اعدام کنیم، به فولادی ها چیکار دارین؟؟!!

https://freudianassociation.org/?p=42793

 

 

 

جمعه ۰۴ آبان ۱۳۹۷

کاکتوس:

بازداشت با آمبولانس و انتقال به بیمارستان روانی… چقدر آشنا !!!
https://freudianassociation.org/?p=42905
وقتی این مطلب را دیدم یاد بستری اجباری خانم دکتر کدیور افتادم ! واقعا “چقدر آشنا!!!” ظاهرا این پدیده نخ نمای بستری اجباری در بیمارستان روانی سر دراز دارد …

انگار اگر حق بگویی می خواهند با «لایحه بستری اجباری» تا همیشه مهر سکوت را بر دهانت بزنند!!
https://freudianassociation.org/?p=28308
خانم دکتر را به زور در بیمارستان بستری کرده اند بعد دنبال حمایت از خودشانند؟!
https://freudianassociation.org/?p=12538
از بیمارستان روانی تا زندان: بهای روانکاوی واقعی در ایران
https://freudianassociation.org/?p=26388
و بستری “حامد داننده”
https://freudianassociation.org/?p=35012
آه چرا مکتب روزبه حداقل یک دستاورد بزرگ داشته: حامد داننده!
https://freudianassociation.org/?p=34889
همینطور “لیلا میرغفاری ”
او در «مخوف کده روزبه» «بستری» است
https://freudianassociation.org/?p=37387
و قس علی هذا

 

 

 

پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷

سحر ر.:

“خدائیش حقش است، تا قبل از وحید شریعت کسی بلد نبود هاشم خواستارها و لیلا میرغفاری ها را در بیمارستان روانی بستری کند !”

دوستی که با شریعت و استادای انستیتو آشنایی داشت می گفت از شریعت باسابقه تر مثل فلانی و با رزومه علمی درست تر مثل فلانی یا حتی با سن بیشتر مثل فلانی و خیلیای دیگه بودن که منصوب بشن بعنوان رئیس انستیتو. حتما یه زد و بندی در کار هست که شریعت رو گذاشتن…

و یکهو با وحشت به ذهنم رسید که این دفعه قرار کیو ببرن بیمارستان ایران که دوباره حضور شریعت لازم شده؟

 

 

 

جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷

مرجان م.:
«ابلاغ دکتر سید وحید شریعت به‌عنوان رئیس دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان»*

این خبر رو که دیدم اولین چیزی که یادم افتاد حرفهای وحید شریعت بود وقتی در مورد کتاب خانم دکتر می گفت «یک کتاب هم بیشتر نداره.» یاد «فاجعه تاریخی» هم افتادم و اینکه وحید شریعت بدش نمیومد روی ماها هم تشخیص اسکیزوفرنی بذاره. با وجود اعضای هیات علمی که سابقه بیشتری در انستیتو روانپزشکی تهران دارند وحید شریعت «جایزه»اش رو گرفت و شد رییس انستیتو روانپزشکی تهران! خوب مدارج ترقی رو یه پله دو تا طی می کنی دکتر!
منتظر شنیدن خبر ارتقای شبنم نوحه سرا هم هستم آخه اون هم در جریان بستری اجباری خانم دکتر هیچی کم نگذاشت!
غلط نکنم پست بعدی وحید شریعت وزیری در وزارت بهداشته! با اون حراستیها که کارش رو راحت تر می کنند!!!

*
https://freudianassociation.org/?p=43014

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=42860

  تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ساعت: 16:49