شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، محیط زیست دلخراش ما

آلودگی هوا برای این مسئولان یک موضوع تزئینی و تجملاتی است

سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴

زهرا م:
با برگزاری چهارمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا و کارگاه‌های آموزشی* مابقی اندک پول ساخت مترو صرف بریز و بپاش های همایش می شود. موضوع آلودگی هوا بسیار مهم است و اقدام فوری و عاجل را می طلبد. زیرا شهروندان ذره ذره در حال خفه شدن هستند. برگزاری چنین همایشی نشان می دهد که هنوز مسئولان متوجه اهمیت مساله نشده اند. خودروهای بی کیفیت، عدم امکانات در بخش حمل و نقل عمومی، نابود کردن باغات و برج سازی و غیره کاملا موضوع مبرهن و آشکاری است که نیاز مند تصمیم گیری، برنامه ریزی، عملیاتی کردن برنامه ها، اجرایی کردن قوانین، نظارت صحیح و همکاری سه قوه است نه همایش و کارگاه‌های آموزشی. گرچه برگزاری همایش برای شعار خوب است آن هم شعار علمی!
به هر حال با برگزاری این همایش روابط دوستانه بین هاشمی، ابتکار، قالیباف، و … بیش از گذشته خواهد شد و ما مردم شریف از هم اکنون متوجه این نکته هستیم اهمیت آلودگی هوا برای این مسئولان یک موضوع تزئینی و تجملاتی است که با آن می توانند سخنرانی کنند، شعار دهند و با آن کارنوال به راه بیندازند و دیگر رفع آلودگی هوا، خاک، آب و … مهم نیست.

 
* https://freudianassociation.org/%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=17735

  تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴، ساعت: 17:57