پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

آلودگی هوا مدارس تهران را تعطیل کرد/ کمیته اضطرار امروز تشکیل می‌شود

آلودگی هوا باعث تعطیلی تمام مدارس شهر تهران و همچنین تعطیلی مسابقات ورزشی در روزهای یکشنبه و دوشنبه شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی تمام مدارس شهر تهران در تمام پایه‌های تحصیلی در روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد.

اسفندیار چهاربند اظهار داشت: تمام مدارس شهر تهران در تمام پایه‌های تحصیلی فردا یکشنبه ۲۹ آذر و دوشنبه ۳۰ آذر به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.

 

منبع: سلامت آنلاین

 

آلودگی هوا

 

حیدرزاده خبر داد

کمیته اضطرار امروز تشکیل می‌شود

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از تشکیل جلسه کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس قانون برای تشکیل کمیته اضطرار حتما باید عدد شاخص به ۲۰۰ برسد یا این که وضعیت هشدار به صورت پیاپی به مدت دست کم ۴۸ ساعت تداوم پیدا کند.

براساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای تهران دیروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. محمد هادی حیدرزاده با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه براساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، شاخص کیفیت هوا روزگذشته ۱۲۵ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت و همچنین گزارش‌های هواشناسی بر تداوم این روند تا اواسط هفته دلالت می‌کرد کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوا صبح امروز شنبه تشکیل جلسه می‌دهد.

وی همچنین توصیه کرد در شرایط فعلی شهروندان از ترددهای غیرضروری خودداری کرده و همچنین در این شرایط گروه‌های حساس در معرض آلودگی هوا قرار نگیرند.

 

منبع: مهر


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=16140

  تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۲۰:۰۴