سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، مافياي روان

آه بله، صنعتی در آذر ۹۲ هنوز خیلی شیرینی می‌خورد ! اتفاقاً در آن سال توپ شیرینی بود !

جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

ایرانی:
صنعتی در آذر ۹۲ در دومین کنگره سالیانه روان درمانی در بیمارستان روزبه می گوید: ” …باید اصول حرفه ای خودمان را به جامعه و کسانی که بر کار ما نظارت دارند یعنی پزشکی قانونی و نظام پزشکی نشان دهیم.”

http://www.khabaronline.ir/detail/327137/society/health
بیایید نگاهی به “تاریخچه” عملکرد ” کسانی که بر کار ما –صنعنی اینها- نظارت دارند” بیندازیم:
پزشکی قانونی:
“جناب اعتضادی «نظر و پیشنهاد» نداد بلکه رفت بیمارستان و «اصرار» کرد که باید درمان دارویی شروع بشه با «تشخیصی» که چنین شخصی گذاشته بود: سایکوز!!! در واقع دکتر قدیری تا اون زمان ـ یعنی تا یک ماه ـ اصلا دارویی رو شروع نکرده بود چون چیزی پیدا نکرده بود! ولی وقتی کسی از «پزشکی قانونی» میاد و اصرار میکنه که باید درمان دارویی شروع بشه… دکتر قدیری به ما گفت که اون باید پاسخگوی پزشکی قانونی باشه و «ناچار» هست که درمان دارویی رو شروع کنه!
بله افشین اعتضادی با مدرکی که از دانشگاه آزاد گرفته در شبکه مافیایی صنعتی در «پزشکی قانونی» کار میکنه و برای «تنها روانکاو عضو انجمن جهانی روانکاوی از دریای چین تا دریای سیاه» تشخیص سایکوز میذاره، چون در شبکه مافیایی صنعتی ـ همایونپور «سواد» و «صلاحیت» نه به معنای اصلیش بلکه به معنای «میزان سرسپردگی در نوکری» تعریف میشه! و پدرخوانده بر این اساس دست نوکران مافیاییش رو از «دانشگاه» تا «ریاست بیمارستان» تا «پزشکی قانونی» «بند» می کنه! ”
https://freudianassociation.org/?p=11139

 

نظام پزشکی:
طرح شکایت IPA وطنی
بر علیه دکتر میترا کدیور
در دادسرای نظام پزشکی

https://freudianassociation.org/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-ipa-%D9%88%D8%B7%D9%86%DB%8C/

همین “…سازمان نظام پزشکی در مورد شرح وظایفش دچار سوء تفاهمات اساسی است چون در دادسرای نظام پزشکی هم ظاهرا نمی دانند مراحل دادرسی چگونه است. عزیزان! وقتی کسی با احضاریه دعوت به دادسرا می شود باید تفهیم اتهام شود نه اینکه دادستان خودش هم نداند برای چه آن شخص را به دادسرا احضار کرده.”
https://freudianassociation.org/%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86-ipa-%D9%88%D8%B7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%A3%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%AF/
آنها رفته اند آدم بار آورده اند و تربیت کرده اند که ما را از هست و نیست ساقط کنند بعد هم برای ما ژس نظارت دار بودن می گیرند؟!؟!
واقعا ” جناب صنعتی، اینهمه وقاحت را از کجای انگلند ابتیاع فرموده اید؟!”
https://freudianassociation.org/?p=8999


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37013

  تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: ۱۵:۴۷