شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

احتمالاً در سال ۱۴۰۰ هم کاندیدای ریاست جمهوری شهر قم می‌شود، در آن انتخابات نفر دوم می‌شود و سپس مادام‌العمر رییس جمهور ایران می‌گردد!!

بسم الله الرحمن الرحیم
“بترسید از روزی که مردم بفهمند در ذات شما چیست”
امام خمینی(ره)

نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
جناب آقای پزشکیان

سلام علیکم
?متاسفانه در روزهای اخیر شاهد موضع نسنجیده حضرتعالی همراه با شانتاژ وسیع رسانه های زنجیره ای در واکنش به مطالبه به حق مردم استان البرز و امام جمعه انقلابی کرج در رابطه با لغو سخنرانی رئیس مجلس در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم.

?حتما مستحضرید انتخاب نماینده ای که در شهر خودش،نفر دوم شده است و قبلا که بعنوان سخنران حوزه خودش معرفی‌ شده مردم با مهر و لنگه کفش از وی استقبال کرده‌اند بعنوان سخنران در یک استان دیگر اقدامی بس نسنجیده است. نسنجیده تر از آن موضع گیری علیه طومار و امضای مردم که اولی‌ترین حق اعتراض و قانونی‌ترین شکل آن است می‌باشد. بدتر از همه سوء استفاده از تریبون مجلس برای حقنه کردن بهارستان نشین‌ها بعنوان سخنرانان جشن انقلاب مردم است.

?جالب است که مثل شورای هماهنگی تبلیغات، در نظر نمایندگان‌ مجلس نیز، حتی راهپیمایی کنندگان بعنوان وفادارترین آدم‌ها به انقلاب هم، فقط حق دارند #توده باشند. یعنی هیچ سهمی در برگزاری مراسم، انتخاب نمادین مسیر، انتخاب سخنران و سین‌ برنامه ندارند. حتی اگر بعد از انتخاب سخنران با یک تومار نظرشان را اعلام کنند جرم کرده‌اند. فقط باید به خیابان بیایند و جمعیت باشند تا هلی کوپتر #انبوه بودن‌شان را از بالا فیلم بگیرد و خلاص.

?ما معتقدیم اقدام انقلابی مردم کرج به نوعی خط شکنی و آغاز دومینویی است که ان‌شاا… شروعی خواهد بود برای نقش آفرینی مردم در برگزاری جشن انقلاب‌ خودشان .

?جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد کرج
?انجمن اسلامی دانشگاه خوارزمی کرج
?بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی کرج

 

منبع: کانال تلگرامی سلام البرز


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=45076

  تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ساعت: ۲۰:۳۲