یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

احمد توکلی: اگر مطبوعات به خود جسارت دهند و خودسانسوری نکنند و سالم باشند، جلوی فساد گرفته می‌شود که البته در برخی رسانه‌ها نیز فساد وجود دارد

پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴

راحله ع:

 
«فساد باعث بی اعتنایی به عقل، دانش، تجربه و دین می شود و شروع آن آنجاست که افرادی ناشایست در منصب ها قرار می گیرند. فساد با آزادی معارض است، آزادی وقتی است که نمایندگان با رأی مردم به مجلس راه یابند اما وقتی کسی یک میلیارد تومان برای راهیابی به مجلس و انتخابات هزینه می کند، مردم اگر دیدند کسی پول زیاد خرج کرد باید به او شک کرد و به او رأی ندهند، چراکه بدهکار افراد رند می‌شوند.
 
توکلی عنوان کرد: فساد وقتی است که در مناصب تصمیم گیری و مجاری حقوقی نفوذ کنند و بتوانند به‌عنوان مشاوره طرح دهند. اگر مطبوعات به خود جسارت دهند و خودسانسوری نکنند و سالم باشند، جلوی فساد گرفته می‌شود که البته در برخی رسانه‌ها نیز فساد وجود دارد.»
 

http://alef.ir/vdcgq39wtak9qt4.rpra.html?316414
 
این قسمت از صحبتهای توکلی، نماینده مجلس بسیار بجاست. بله اگر فساد در رسانه ها وجود نداشته باشد، افراد فاسد نمی توانند این همه مدت در منصب و جایگاهی قرار بگیرند و از آن نقطه به ویرانی دست بزنند!
اگر امثال صنعتی ها در رسانه ها رسوا شوند، دیگر این همه فساد عالمگیر و فراگیر نمی شود اما امان از دست این رسانه های فاسد یا به قول خودمان «مافیایی»!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=16170

  تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۲۲:۴۷