چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، مقاله های آموزشی اعضای انجمن فرویدی

«استقبال دور از انتظار» با ۶۰ درصد ظرفیت خالی مانده!!!

 نویسنده: مهین حاجی سیدنصیر

 

…..ادامه روزشمار دومین کنگره!! روانکاوی و روان درمانی پویای ایران

 

 

و سرانجام چهارشنبه ۱۹ آبان/ افتتاحیه:

کانال تلگرامی کنگره جعلی مافیای روان خبر از آغاز مراسم افتتاحه و «استقبال دور از انتظار تداوم ثبت نام همزمان با افتتاحیه» می دهد! این در حالی است که با شمردن صف طویل «دور از انتظار»!! در خوش بینانه ترین حالت ۲۵ تا ۳۰ نفر در عکس دیده می شوند!

 

1-1

 

و با مراجعه به سایت آموزش مداوم مشاهده می شود از تعداد ۷۰۰ نفر ظرفیت سالن و تعداد شرکت کنندگان، بعد از افتتاح!! به اصطلاح کنگره!!! هنوز ۴۱۵ صندلی خالی است!!

 

2

 

3

 

با استفاده از ادبیات بازاری به سبک احمدی نژاد اصلا دور از ذهن نیست که صنعتی امروز کنگره را اینگونه آغاز کرده باشد:

«الان ساعت چنده؟!…… از ساعت چند اینجا بودین؟…..ها؟…. کی خسته ست؟؟… »

 

راستی حامیان اینها چه کسانی هستند و قصد آنان در حمایت از مافیای روان چیست؟ چرا باید با وجودی که بیش از ۲۰ سال است به برکت وجود روانکاو واقعی و عضو انجمن جهانی روانکاوی این افتخار را داریم که پیشتاز روانکاوی در میان تمام کشورهای منطقه باشیم، به شکلی معرفی می شویم که فردی با غرور و تکبر بخواهد برای ما مردم عرب زبان!!!! روانکاوی به ارمغان بیاورد[۱]؟!!!! این بیگانگان کیستند و این موریانه مافیای روان چیست که سی سال است به جان روح و روان این مرز و بوم افتاده تا ما را از درون تهی سازد؟! حقیرمان کند و باقیمانده عزت نفسمان را نیز نابود کند؟!! این سکوت مرگبار جامعه علمی و فرهنگی از ترس و نا امیدی است یا منفعت و مصلحت طلبی؟؟!!!

در این هیاهوی بازار مکاره کنگره فروشان دغل و شیادان مدعی روانکاوی تنها امید ما به همان «تعداد اندک» اعضای انجمنی است که ریاست آن یلدای هفت هزار ساله[۲] پاس می دارد و از حال یا قال[۳] می گوید!

 

[۱]

https://freudianassociation.org/mitra-kadivar-barnaby-barratts-correspondence/

[۲]

https://freudianassociation.org/%db%8c%d9%84%d8%af%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa-%d9%87%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%ae%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%af-2/

[۳]

https://freudianassociation.org/%d9%82%d8%a7%d9%84-%db%8c%d8%a7-%d8%ad%d8%a7%d9%84/


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=27521

  تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵، ساعت: 18:18