سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی

«اصلاحیه» بازپرس پس از تقلب از روی سایت انجمن فرویدی: «پارتیشن هائی که بین ساعت ۱۰ شب و ۱۱ صبح شکسته شدند!!!»* از اتهامات حذف شد!!!!!!!

 

با سلام و عرض ادب

 

احتراماً به استحضار می رسانم که ده دقیقه پیش مامور پست ابلاغیه مرا آورد. متن آن بدین قرار است:

«در خصوص گزارش مرجع انتظامی و شکایت شکات خصوصی علیه شما دایر بر مشارکت در ایجاد ضرب و جرح جهت دفاع از اتهام انتسابی و نیز ادای توضیح و عنداللزوم جهت اخذ آخرین دفاع در خصوص اتهامات توهین به مأمورین دولتی در حین انجام وظیفه و اخلال در نظم عمومی از طریق تجمع و ایجاد هیاهو در مهلت مقرر فوق در این شعبه حاضر شوید.

۱- متهم می تواند وفق ماده ۱۹ قانون آیین دادرسی کیفری به همراه یک نفر وکیل دادگستری در شعبه حاضر شود.»

 

مهلت حضور از تاریخ ابلاغ: ۷ روز است.

 

تخریب اموال عمومی را حذف کرده اند ولی ضرب و جرح را اضافه کرده اند؛ متن قرار کفالت این بود: در خصوص اتهام خانم … فرزند … مبنی بر اخلال در نظم عمومی از طریق ایجاد هیاهو و تجمع در محل دادسرا – مشارکت در تخریب اموال عمومی (پارتیشن دادسرا) و توهین به مامورین دولتی حین انجام وظیفه با استناد به بند (ح) ماده ۲۱۷ و ماده ۲۵۰ قانون آیین دادرسی کیفری، قرار کفالت با وجه الکفاله به مبلغ چهارصد میلیون ریال از حال تا ختم دادرسی و اجرای رای صادر و اعلام می شود.

حالا تخریب اموال عمومی حذف شده و ضرب و جرح اضافه شده است.

مامور پستی که ابلاغیه را آورد، قبلا هم برای من بسته ها و نامه هایی را آورده بود و مرا دیده بود. وقتی در را باز کردم، به من گفت شما …  هستید؟ گفتم بله. گفت اصلا این اتهامات به شما نمی آید. من هم خندیدم و به او گفتم خودتان گفتید دیگر اتهام است.

 

با احترام

 

نام فرستنده این ایمیل را عمداً حذف کردیم تا بازپرس محترم شعبه مجبور شود قدری در ذهن خود کاوش کند. آخر وفور تقلب دست به نقد کندی ذهن می آورد!

 

*پارتیشن هائی که بین ۱۰ شب سه شنبه تا ۱۱ صبح چهارشنبه شکسته شدند!!!

https://freudianassociation.org/?p=23862


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=24291

  تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۱۹:۳۶