یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

اصلا هنوز این بهداشت السلطنه در جریان نیست انگار!

جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵

افروز ر.:
وزیر ۱۰۰۰ میلیادری با خودشون فکر کردن کی به کیه؟ همینجوری میگیم… کسی هم توی این مملکت نیست که بپرسه این حرفا رو از کجا میاری میزنی؟ میگم ناهار با آقای ناطق نوری قرار داشتم که آیت اله رفسنجانی زنگ زدن به من و برای ناهار دعوتم کردن، منم قرار با آقای ناطق نوری رو کنسل کردم. آیت اله رفسنجانی هم که “در این دیدار بیش از یک ساعت دو نفری با هم صحبت های زیادی داشتیم” گفتند “نگذاریم شرایط به عقب برگردد / باید تلاش کرد همین مسیری که آغاز شده با رفع معایب ،ادامه پیدا کند”۱… جل الخالق!!!
اصلا هنوز این بهداشت السلطنه در جریان نیست انگار! نمیدونه اون دوره ها دیگه گذشت… پدر جان اینجا یه جمهوریه. (ای وای ببخشید، پدر جان صنعتیه، منظورم بابا جان وزیر بود)!! این ملت فکر میکنن و زیر بار هر حرفی نمیرن. دقیقاً هم به همین دلیله که شما باید “به سرعت” برای اون جملات گهربارتون “تکذیبیه” بفرستی.۲

۱- آیا با عقل جور در می آید که «یار دیرین امام و رهبری» از میان تمام رجال سیاسی قدر این مملکت «به ناگاه» و «برای اولین بار» یک وزیر ناقابل و تازه به دوران رسیده «بهداشت» را «به یک ناهار خصوصی» دعوت کند تا برایش حرفهای وصیت گونه بزند؟!؟!؟!؟!
https://freudianassociation.org/?p=30289

۲- خب ما هم به همین دلیل پرسیدیم «آیا با عقل جور درمی آید؟!»!
https://freudianassociation.org/?p=30303


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=32737

  تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۵، ساعت: ۱۶:۰۶