سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، اعلامیه عاشورایی انجمن فرویدی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، کامران منش طرار، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان، وزارت بهداشت، وزیر مستعفی بهداشت

اعلامیه عاشورایی: سند ۱۰: اختاپوس مافیای وزارت بهداشت تا دستگاه قضائی

دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶

م.ح:
ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران: «من بعنوان نماینده مردم شریف تهران از دستگاه های ذیربط درخواست دارم تا در این زمینه شفاف سازی کنند، و گزارش بدهند که در حوادث اخیر، چند نفر از شهروندان تهرانی بازداشت شده اند؟ چه تعداد دانشجو بوده اند؟ چند نفر آزاد شده اند؟ اگر بیش از ۲۴ ساعت از زمان بازداشت آنها گذشته است آیا تفهیم اتهام صورت گرفته است؟ خانواده های آنان از وضعیت عزیزان خود با خبرند؟ در چه شرایطی بسر می برند؟»*
سرکار خانم خداکرمی، عضو محترم شورای شهر تهران!
بعنوان شهروندی که شما نماینده او هستید لطفا از همان دستگاههای ذیربط درخواست کنید تا در این زمینه شفاف سازی کنند و گزارش بدهند که:
۱- چگونه در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۵ اعضای یک سازمان مردم نهاد (اکثریت قریب به اتفاق خانم و همگی تحصیلکرده)؛ اعضای انجمنی که با مجوز از وزارت کشور جمهوری اسلامی، فعال است را با اتهاماتی واهی از جانب معاونت درمان وزارت بهداشت و بدون حکم قضایی به کلانتری و از آنجا با دستبند به دادسرای جرایم پزشکی منتقل کردند؟
۲- چگونه در پارکینگ همان دادسرا و در حضور سرپرست دادسرا، معاون او وسه بازپرس حاضر در صحنه با مشت و لگد توسط افراد نیروی انتظامی و لباس شخصی، اعضای این انجمن را مورد ضرب و شتم شدید و اهانت قرار داده و با شوکر به آنها آسیب زدند؟
۳- چگونه ۳ مرد همراه این جمع را جدا کرده و با ضرب و شتم و بدون اطلاع دادن به خانواده ها به زندان فشافویه منتقل کردند، خانمهای عضو این انجمن به بازداشتگاه وزرا منتقل و بدون تفهیم اتهام، حکم قضایی صادر کردند و بدون اینکه اجازه دهند به خانواده های خود اطلاع دهند تعدادی از آنها را یک شب در بازداشتگاه زندانی کردند و ۵ نفر از آنان را نیمه شب به زندان شهرری منتقل و به مدت ۵ روز محبوس کردند؟
۵- چگونه در زندان شهرری آقای مامور نیروی انتظامی که ما را به زندان منتقل کرده بود در مقابل تشنگی ما و درخواست آب، ما را تهدید به «نوشابه دادن» کرد؟
۶- چگونه بعد از ۵ روز آزادی از زندان وقتی برای طرح شکایت به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت مراجعه کردیم بازپرس از دادن برگه برای انجام معاینات پزشکی قانونی طفره رفت؟
۷- چگونه بازپرس نه فقط درخواستهای مکرر ما برای بازبینی فیلمهای دوربینهای مداربسته دادسرای جرایم پزشکی را عملی نساخت که بعد از گذشت ۱۶ ماه حتی شاهدان ما را احضار نکرد و پرونده ما را معطل نگه داشت؟
۸- چگونه بعد از گذشت ۱۶ ماه تاخیر در رسیدگی شکایت ما، همین بازپرسی که شکایت نزد او برده بودیم، برایمان پرونده سازی کرد؟ و چگونه در تاریخ ۲۳ مهر ۹۶ که به دستور کارشناس دادگستری کل برای گرفتن گواهی پرونده جاری به همین شعبه ۳ دادسرا مراجعه کردیم، بازپرس با هماهنگی مسئول حراست دادسرا، لباس شخصی های غول پیکر را به جان ده نفر خانم تحصیکرده انداخت؟
۹- چگونه فردی قوی هیکل با لباس شخصی، در اتاق بازپرس (همین بازپرس شعبه ۳ کارکنان دولت)، در حضور بازپرس و دو دادیار و در حضور شخص مسئول حراست به خود جرات داد و فریاد زد که «شعبون بی مخ نظام» است؟!
۱۰- چگونه عصر همان روز، بازپرس کشیک دادسرای ناخیه ۱۲، بدون تفیم اتهام و بدون اینکه حتی ما را ببیند برایمان «حکم غیابی بازداشت» آنهم به عنوان «متهمان دهگانه» صادر کرد؟
۱۱- چگونه وقتی مسئول پذیرش بازداشتگاه وزرا به مامور نیروی انتظامی خانم داوودی، اعتراض کرد که نمی تواند با عنوان «متهمان دهگانه» ما را بپذیرد، خانم داوودی پاسخ داد «تحویل بگیر هرکاری خواستی بکن، فردا به من ۱۰ تا معتاد تحویل بده، کی به کیه»؟!
و….. و چگونه در این کشور تنها روانکاو ایران را کتک می زنند، دستبند می زنند، با شوکر به او حمله می کنند، به او فحاشی می کنند، او را محبوس می کنند……… و آب از آب تکان نمی خورد؟!!! آه! ببخشید آب از آب تکان می خورد، همین بازپرس پس از گذشت یک هفته، فقط یک هفته بعد، جایزه می گیرد و می شود سرپرست همان دادسرا!!!!
سرکار خانم ناهید خداکرمی عضو محترم شورای شهر تهران!
بله! کاملا حق دارید وقتی می گویید «با خاطره تلخی که مردم، والدین و بستگان این عزیزان از کهریزک و سرنوشت روح الامین ها دارند، بسیار نگرانند. نگرانند که مبادا یک قاضی دیگر، یک نیروی خودسر دیگر و یا یک هم سلولی اراذل و اوباش اشتباه کند و خدای ناکرده اتفاقی غیر قابل بازگشت حادث شود.»
کاملا حق دارید! شخصا در این مدت شاهد «اشتباهات» بسیاری بوده ام که خوشبختانه «هنوز» اتفاقی غیرقابل بازگشت حادث نشده است.
اما خانم خداکرمی! وقتی با تنها روانکاو ایران چنین می کنند با کارگران و معلمان و دانشجویان و دستفروشان چه می کنند؟؟!!**

https://freudianassociation.org/?p=38605

** https://freudianassociation.org/?p=38576


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=39383

  تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۶، ساعت: 13:25