دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر محترم بهداشت

الآن با این ۱۴۰۰ سال سن متوسط کابینه روحانی چقدر می شود؟

دوشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۶

منصوره ا.:
در کانال تلگرامی کمپین ایطال انتخابات نظام پزشکی این مطلب را یک نفر به اشتراک گذاشته بود که نویسنده اش هم معلوم نبود. دیدم چه هوشمندانه نوشته. حیف ام آمد خوانندگان سایت ما بی نصیب باشند و متوجه شدم که عمر وزیر مردمی و محبوب قلب ها ۱۴۰۰ سال است!!

وزیر بهداشت #ثروت_حلال خود را چگونه کسب کرده است!!؟

💢حدود ۴سال قبل در دور اول دولت روحانی وقتی در یکی از کمیسیون های مجلس از وزیر پیشنهادی بهداشت، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی پرسیدند ثروت شما چقدر است او پاسخی میدهد که موجب حیرت حاضران میشود: #۱۲۰۰میلیاردتومان!!

🔹اکنون بعد از ۴سال اگر فرض کنیم، وی در این مدت طبق گفته خود هیچگونه فعالیت اقتصادی و درآمدزا نداشته است، صرفا از محل درآمد “بیمارستان چشم پزشکی نور” که بزرگترین و مدرنترین بیمارستان خصوصی چشم پزشکی کشور و خاورمیانه میباشد و بخش اعظم سهام آن متعلق به دکترهاشمی میباشد،” سالانه حداقل #۵۰میلیاردتومان”، صرفا سود و درآمد حاصل از سهام شخص وی در این بیمارستان بوده است!! که طبعا طی ۴سال بالغ بر ۲۰۰میلیاردتومان شده است.

⭕️ پس ثروت کنونی دکتر حسن قاضی زاده هاشمی حداقل #۱۴۰۰میلیاردتومان میباشد!!!

🔹شاید برخی تصور کنند که وی این ثروت را از راه شغل پزشکی بدست آورده است اما بد نیست بدانیم که از بین کل پزشکان کشور و نزدیک ۲۰۰۰چشم پزشک در کشور هیچ کس حتی نیمی از ثروت وی را نیز ندارد!!

■در این مواقع برخی افراد با نگاه مثبت به موضوع نگاه کرده و ثروت وی و افراد مشابه را از راه حلال و حاصل هوش و درایت شخصی اینگونه افراد میدانند.

اگر بخواهیم با مثال میزان ثروت حلال این وزیر محبوب مردمی!! را بررسی کنیم ،
●فقط بصورت محاسبه زیر، نحوه کسب این ثروت حلال را میتوان توجیه نمود، و آن را صرفا حاصل درایت وی و بدون استفاده از رانت های خاص دانست:

❌اگر فرض کنیم وی ۱۴۰۰ سال عمر دارد!! ( یعنی ایشان از همان صدر اسلام حضور فعال داشته باشد!!)
و از ابتدای عمر در ۱۴۰۰ سال قبل!!
#ماهانه۸۰میلیون تومان حقوق گرفته یا بنوعی درآمد کسب کرده باشد!!
🔺سالانه حدود #۱میلیاردتومان درآمد داشته است!!

●پس بعد از ۱۴۰۰سال، وی توانسته است ثروت کنونی خود یعنی #۱۴۰۰میلیارد تومان را کسب نماید!
🔺پس نتیجه اینکه ثروت وی حلال است!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=36766

  تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: ۱۱:۳۷