پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

الان هم که دیگر اواخر انقلاب است و طبیعی است که قداره بندها سرجای دادستان و بازپرس نشسته باشند!

ماجرای کتک‌خوردن مهران مدیری از حراست تالار وحدت

خبرهای فوری – من را به چپ بودن متهم کردند تا جاییکه حراست تالار وحدت آمد و من را بردند و کتک زدند.

 

 

به گزارش بخش فرهنگی سایت خبرهای فوری، مهران مدیری در گفت‌وگویی درباره شروع فعالیت حرفه‌ای‌اش از تئاتر گفت: «من پیش از ورودم به تلویزیون هم در تئاتر و هم رادیو فعالیت می‌کردم. آن زمان یک متن از برشت را برای اجرا ارائه کردم که با مشکلاتی مواجه شد و من را به چپ بودن متهم کردند تا جاییکه حراست تالار وحدت آمد و من را بردند و کتک زدند. آن موقع اوائل انقلاب بود و هیچ کس سر جای خودش نبود و این اتفاق‌ها می‌افتاد.»

مدیرى در این گفتگوی زنده به حضورش در جبهه نیز اشاره کرد: از سال ۶۶ تا ۶۸ یعنی تا پایان جنگ در جبهه بودم و در عملیات مرصاد و حلبچه هم حضور داشتم. در جبهه هم هر کارى از دستم بر مى‌آمد انجام می‌دادم و چند ماه قبل‌تر یعنی حدود سال‌های ۶۵ هم در جبهه براى رزمنده ها در سنگرها نمایش بازی می‌کردیم.

مهران مدیری توضیح داد: بعد از «ساعت خوش» من و همه بچه‌ها حتی عوامل فنی ممنوع‌الکار شدیم، تاجاییکه حتی من را به تئاتر شهر هم راه نمی‌دادند. آن موقع من قرار بود در فیلم سینمایی «ضیافت» مسعود کیمیایی بازی کنم، گریم شدم و مقابل دوربین هم رفتم اما از ارشاد آمدند و گفتند اصلا چرا مدیری را سر کار راه دادید! من قرار بود دراین فیلم نقش فریبرز عرب‌نیا را بازی کنم.

 

منبع: خبر فوری


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=43296

  تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ساعت: 11:54