سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، روانکاوی در انجمن فرویدی

اَی بابا، همان زمان هم قاضی هایشان «قاضی شریح» بوده اند !

چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

متهم شماره ۳:
«تماینده دادستان» پرونده اخلالگران نظام ارز و سکه
«سرپرست دادسرای کارکنان دولت» فعلی
بازپرس شعبه سوم« دادسرای کارکنان دولت» سابق
آقای سید عباس حسینی !
“از مهم‏ترین قضایایى که در آن، رفتار و عملکرد شریح توسط امیرالمؤمنین علیه السلام نکوهش شده تا جایى که امام با نوشتن نامه‏ اى به او از کار اشتباهش انتقاد نموده است، موضوع خرید خانه‏اى مجلل به قیمت ۸۰ دینار در دوران تصدى مقام قضاوت بوده است که شرح آن، همراه با نامه امام علیه السلام در کتاب «نهج البلاغه‏» آمده است « نامه ۳ » .
به من خبر دادند که خانه‏ ای به هشتاد دینار خریده‏ ای، و سندی برای آن نوشته ‏ای، و گواهانی آن را امضا کرده‏ اند. (شریح گفت: آری ای امیر مومنان امام (ع) نگاه خشم ‏آلودی به او کرد و فرمود) ای شریح! به زودی کسی به سراغت می ‏آید که به نوشته‏ ات نگاه نمی ‏کند، و از گواهانت نمی‏ پرسد، تا تو را از آن خانه بیرون کرده و تنها به قبر بسپارد. ای شریح! اندیشه کن که آن خانه را با مال دیگران یا با پول حرام نخریده باشی، که آنگاه خانه دنیا و آخرت را از دست داده‏ای. اما اگر هنگام خرید خانه، نزد من آمده بودی، برای تو سندی می‏نوشتم که دیگر برای خرید آن به درهمی یا بیشتر، رغبت نمی‏کردی و آن سند را چنین می‏نوشتم: هشدار از بی‏اعتباری دنیای حرام این خانه ‏ای است که بنده ‏ای خوارشده، و مرده ‏ای آماده کوچ کردن، آن را خریده، خانه‏ ای از سرای غرور، که در محله نابودشوندگان، و کوچه هلاک شدگان قرار دارد، این خانه به چهار جهت منتهی می‏ گردد. یک سوی آن به آفتها و بلاها، سوی دوم آن به مصیبتها، و سوی سوم به هوا و هوسهای سست‏ کننده، و سوی چهارم آن به شیطان گمراه ‏کننده ختم می‏شود، و در خانه به روی شیطان گشوده است ….”
https://www.khabaronline.ir/detail/258671/culture/religion

 

 

پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

امین:
این سوال دانشکده «آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!» نه تنها «مافیای روان» را آشکار کرد بلکه قاضی شریح های زمانه را هم شناساند!

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه
کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا

آقایان ذبیح زاده (سرپرست اسبق دادسرای جرائم پزشکی) و سید عباس حسینی (سرپرست فعلی دادسرای کارکنان دولت و «نماینده دادستان») ای کاش بتوانم حسین وار زندگی کنم و در برابر قاصی شریح های زمانه و ظلم هر روزه تا پای جانم بایستم!

 

 

پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

متهم شماره ۳:
آقای سید عباس حسینی
سرپرست دادسرای کارکنان دولت
شاید شنیده باشی پیام حسین را که می فرمایند:

«فَقَدْ مُلِئَتْ بُطُونُکُمْ مِنَ الْحَرَامِ وَ طُبِعَ عَلَى قُلُوبِکُمْ»
چون شکم‌های شما از حرام پرشده است، حرف‌های من در شما اثر نمی گذارد.»

پس چگونه می خواهی بعنوان «نماینده دادستان» از حق جانبداری کنی و به پرونده اخلالگران اقتصادی رسیدگی کنی؟

 

 

پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

امین:
“فتوایی که از شریح قاضی نقل می‌شود که بر اساس آن، او حکم به قتل امام حسین (ع) داده است و با چنین عبارتی به او منتسب می‌شود:«إنّ حسین بن علیّ بن ابی طالب لقد شقّ عصا المسلمین و خالف امیر المؤمنین و خرج عن الدّین ثبت و حقّق عندی قضیت و حکمت بدفعه و قتله حفظا لشریعه سیّد المرسلین.

حسین ستون مورد اعتماد مسلمانان را به دو نیم کرده و با امیرالمؤمنین، یزید بن معاویه، به مخالفت پرداخته است. برای من، خروج او از اسلام محرز شده و حکم من جنگ با اوست و قتل او برای حفظ شریعت اسلام، واجب است.»”
https://www.mashreghnews.ir/news/778339/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B9-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AF


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=42533

  تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷، ساعت: ۰۹:۳۲