پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

اگر بجای «مطهری» بنویسیم «تخت طاووس» معما حل می شود

یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶

ا. روشن:
عکس های عیادت وزیر بهداشت از جبهه ها!/ یک تعدادی شهید شدند و یک تعدادی وزیر و میلیاردر!!!
https://freudianassociation.org/?p=37265

بهداشت السلطنه می گوید: “آن زمان حدوداً ۲۲ سال داشتم” بعد اضافه می کند: “از همان اول جنگ کنار شهید چمران در ستاد جنگ‌های نامنظم بودم”.
خبرنگار هم که قبلا گفته بود: “برای انجام مصاحبه به ساختمان وزارت بهداشت در شهرک غرب می‌رویم. در بالاترین طبقه این ساختمان دفتر وزیر بهداشت قرار دارد.” بنابراین مسحور شده و نمی پرسد که شما چطور و چگونه و کجا رزم در جنگ های نامنظم را یاد گرفتی که “کنار شهید چمران” باعث بسته شدن دست و پای او نشدی؟ یا صیاد شیرازی که “از نزدیک با او کار کرده ای”؟
“روز سوم جنگ ما در اهواز بودیم، آن زمان حدوداً ۲۲ سال داشتم و با تعدادی از دوستان رفتیم و ماندگار شدیم.” به قول معروف، فرض محال که محال نیست. حالا اگر فرض کنیم که بهداشت السلطنه ما زمان زیادی را در جنگ و در عملیات ها گذرانده و کنار بسیاری از فرماندهان و بزرگان جنگ بوده و با آنها کار! کرده –که البته همه آنها هم به شهادت رسیده اند- پس ایشان در پایان جنگ ۳۰ ساله بوده اند و در سن ۳۵ سالگی صاحب کلینیک نور مطهری شدند … [۱] عجب… ظاهراً مدارج “مادی” و “معنوی” را به خوبی طی کرده اند که الان به درآمدی ۱۰۰۰ میلیاری دست پیدا کرده اند!!!

[۱] او فقط ۵ سال پس از «دفاع مقدس»! صاحب کلینیک نور مطهری شد!!!
https://freudianassociation.org/?p=22269


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=39326

  تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۶، ساعت: ۱۱:۵۳