سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:تاویستوک، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، مافياي روان، وزیر محترم اطلاعات

اگر فرض را بر این بگذاریم که این مطالب حقیقت دارند تازه به این نتیجه می رسیم که این جوانان انقلابی فقط نوک کوه یخ را دیده اند و هنوز «طعم گیلاس» سلبریدی ها را نچشیده اند!

جاسوسان محیط زیستی(سیدامامی و کاوه مدنی لاریجانی)برای آشنایی و ارتباط با افسرانMI6 در قالب همایشهایی به مدیریت بنیاد میراث ایران(IHF) به این کشور سفر می کرده‌اند
بنیادی که در انگلیس توسط بهائی ها و سلطنت‌طلبان سرشناس گرداننده می‌شود.
بنیانگذار و اولین مدیر IHF،فرهاد حکیم زاده است.
‏جالب است بدانید این سرمایه‌دار بهائی سلطنت طلب، که از او با عنوان قطب علمی بهائیان یاد می شود به جرم سرقت صفحات ۱۵۰ کتاب تاریخی قرن ۱۶ که عمدتا مربوط به سفر یهودیان اروپا به ایران و خاورمیانه بوده در انگلستان محاکمه می شود
ضربه او به اسناد مذکور ،غیر قابل جبران ارزیابی می شود.
‏او به همراه همسرش مرجانه حالتی و با هدایت سرویس های جاسوسی، بنیادی به نام ‎#امید_مهر را با هدف ایجاد نافرمانی مدنی و تغییر اجتماعی در حوزه زنان در ایران، آمریکا و انگلستان ثبت میکند که فعالیت آنها در ایران چندی پیش توسط واجا متوقف می شود
اما بشنوید از ارتباط آنها با میراث پارسیان!
‏از یوزبانی تا حقوق زنان!
بنیاد امید مهر،همکار اصلی جاسوسخانه میراث پارسیان بوده است و بخشی از آموزش زنان بنیاد امیدمهر در پروژه آکادمی میراث پارسیان توسط کاوس سیدامامی انجام می‌شده!
جالب آنجاست که ‎#سها_دزفولی همسر کاوه مدنی شعبه ای از همین بنیاد را در تورنتو کانادا ثبت می کند.
‏عجیب اینکه عنصر بهائی دیگر ‎#فاطمه_سودآور دختر فریدون سودآور (کاشانسکی) سرمایه دار بهائی قبل از انقلاب و هسمر عبدالعلی فرمانفرما است که با عناصر میراث پارسیان مانند مراد طاهباز، سیدامامی، نیلوفر بیانی، دیوید لیلین و اسکندر فیروز ریاست محیط زیست رژیم پهلوی نسبت خویشاوندی !!! دارد.
‏وی از طریق بنیاد خانوادگی سودآور حامی مالی بنیاد IHF است فاطمه سودآور همراه مراد طاهباز و کاوه مدنی از اعضاء اصلی نشست امنیتی سال ۲۰۱۴ لندن بوده و اجرا یکی از مصوبات نشست، مبنی بر راه اندازی بورس تحصیلی مطالعات محیط زیست ایران را در مرکز ایرانشناسی دانشگاه سوآز را برعهده میگیرند.
‏علاوه بر اعضاء بهائی و همچنین سلطنت‌طلب این بنیاد که جا دارد در مورد سوابق تک تک آنها بصورت مفصل صحبت شود، بنیادIHF همچنین ارتباطات نزدیکی با عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی مانند ‎#دیوید_مناشری ، ریاست مرکز ایران شناسی اسرائیل و از مدیران بنیاد مطالعات امنیت ملی رژیم صهیونیستی دارد.
‏دیوید مناشری با جاسوسان محیط‌زیستی مانند ‎#دیوید_لیلین (انشاالله درباره او بیشتر خواهم گفت تا قدری سوالات ایجاد شده اخیر درباره ارتباط آیه الله ایروانی و فروش منزل مفسد اقتصادی مرجان آل آقا برایتان مشخص شود) ارتباطات نزدیکی دارد و جزء حلقه اول ارتباطی این شبکه جاسوسی محسوب می شود.
‏مرکز بیژن مصور رحمانی (بهائی و رفیق خانوادگی مراد طاهباز) نیز میزبان سخنرانی او بوده، علاوه بر این ربع پهلوی نیز روابط پیدا و پنهان عجیبی با اسرائیلی هایی همچون دیوید مناشری دارد.
یک شبکه درهم تنیده و پیچیده از یهودی و بهایی تبارها!
‎#کاوه_مدنی_لاریجانی
‎#مظنونین_همیشگی
ادامه دارد…

 

منبع: کانال تلگرامی جعبه سیاه نفوذ


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=51377

  تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹، ساعت: ۱۰:۳۲