سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:انتخابات 1400، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

اگر کسی به این زودی هشت سال احمدی نژاد را فراموش کرده یا کودن است و یا آلزایمر دارد!

🔴به کجا؟ چنین شتابان!

مسئله بود و نبود یک نفر نیست.‌‌ مسئله عمل به شعارها و وعده هاست‌.‌ جناب اقای رییسی بارها فرمودند خط قرمز من برای انتخاب تیمم، پاکی و عدم دخیل بودن افراد در پرونده های فساد و اختلاس است!

اما ظاهرا تعدادی از اعضای تیم پیشنهادی دارای سوابق سوء مدیریتی هستند!!!

تاکید و قول ایشان بر استفاده از افراد کاردان و متعهد بود ولی چندین نفر از اعضای کابینه پیشنهادی حتی یک روز هم سابقه مدیریتی مرتبط با وزارتخانه مربوطه را ندارند!!

جمهوریت اصل موکد در شعارهای جناب اقای رییسی بود. آیا فقط جذب برگه های رای! مردم به معنای مراعات اصل جمهوریت است؟…

کدام یک از افراد حاضر در کابینه درفصل انتخابات با پشتوانه مردمی عظیم چندین میلیونی به یاری نظام و جناب رییسی آمدند؟ کما اینکه اکثر مدعیان این پایگاه را هم اصلا نداشتند! کدام یک از آنها به جای‌ماندن در پایتخت و رفت و امد در لابی ها!!

شهر به شهر راه افتادند و با “جمهور” از جایگاه یک نخبه محبوب و ولایی به عنوان سفیر اقای رییسی ارتباط نزدیک بر قرار کردند و تمام‌ظرفیت هوادارانشان را پای کار ایشان و نظام آوردند؟..آری دکتر محمد از سر تقوی، بی ادعا و از پی اطاعت از امر ولی و برای منافع نظام عمل کردند و حتی یکبار هم سهم خواهی نکردند…

ولی هواداران محمد که خود محمد نیستند!! زن و مرد و پیر و جوان نخبه و غیر نخبه، انقلابی و عاشق ایران و یا عاشق رهبر از همه اقشار بودند و هستند…

آنها یکبار برای رای تحت فشار شورای نگهبان در عدم‌ احراز محمد بزرگواری کردند و به دعوت ایشان به قانون احترام گذاشتندو بیشتر از قبل در صحنه حاضر شدند..

ولی شما بگویید کجای دین‌ ما گفته شده اگر کسی برای رضای خدا و بی ادعا کار کرد نباید دیده شود و وظیفه قدر شناسی عملی و یا حتی یک تشکر ساده کلامی از او از ذینفعان ساقط میشود!!!!؟؟؟

این کم لطفی و نادیده انگاری نیروهای نخبه انقلابی و مجرب و دلسوز و این خرق عادت فرهنگ ایرانی و اسلامی که در مقابل چشم‌ همگان در حال رخ دادن است به نظر شما چه پیامی به هواداران جوان و رویشهای نسل سوم و‌ چهارمی انقلاب میدهد؟؟؟؟!

چرا سرمایه های نظام را که‌ نه فقط محمد و دوستی و جلیلی ووو که میلیونها جوان مشتاق و پر انرژی هوادار ولایت و انقلاب هستند را اینجور باید سرخورده از نظام‌ و نا امید از تلاش برای ثبات آن کرد!؟

“محق”

✅حامیان دکتر سعید محمد👇
https://telegram.me/joinchat/VSc40GGepzL7HMhR

 

 

منبع: کانال تلگرمی حامیان دکتر سعید محمد


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=57419

  تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۱۹:۳۰