چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، پشت «نقاب» انستیتو! روانکاوی!! تهران: مرکز مشاوره مرادی-مینا با مجوز از بهزیستی!!!، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

ایران کشوری است در شمال غرب آفریقا که پایتخت آن آبیک و حکومت آن جمهوری «بهزیستی» است

دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»
«ایران» به روایت های مختلف:

 

۱. خبرگزاری ایسنا
– «ایران» سرزمینی است حاصلخیز و «روانکاو خیز» که به قدری این سرزمین خاک مستعدی دارد که این موجودات به صورت «خودرو»! این جا و آنجا هستند و می توان با آنها خوراک های خوشمزه ای برای ذهن مخاطبان پخت!!

 

۲. مجله تهران
– «ایران» کشوری است در شمال غرب آفریقا!! که زبان رسمی آن عربی است و میزگردهایی از مغرب تا مشرق آفریقا و جهان عرب در فرانسه برگزار می شود برای شناساندن این کشور العربی!! عصمت ترک قشقایی هم تنها نابغه آن کشور است و یه بار خودشو رسونده اونجا (فرانسه) و خلاصه چند دقیقه ای میکروفون را دادن دستش و مرجع خوبی برای شناسایی این کشور عجیب و غریب است و برای ما تنها مرجع است!!

 

۳. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
– «ایران» جایی است خیلی خیلی دور، در قاره ای تازه کشف شده که مردم آن به زبان عجیبی صحبت می کنند که اسم زبانشان «فارسی» است! گاهی هم رنگ پرچمش عوض می شود؛ مثلا سبز آن می شود آبی!!

 

۴. مکتب روزبه
«ایران» را مکتب روزبه و محمد صنعتی به دنیا شناساند!! تنها روانکاوان روی کره زمین محمد صنعتی + بانو- آنالیزان صنعتی که گه گاه هم برای سرکشی به وضعیت دانشگاه های انگلستان به این بلاد سفر می کنند!

 

۵. امیر عباس کشاورز اخلاقی
– من فقط میدونم آبیک کجاست و تا کیلومتر ۷ جاده کرج رسیدم! بقیه اش مال ثلث سوممه!! «ایران» چنه دیه!!!

 

۶. سازمان بهزیستی
«ایران» دار ایتام است! و به همین دلیل ما روانکاوی را فقط و فقط در انستیتو روانکاوی تهران به رسمیت شناخته ایم وو بهشان حسابی رسیدگی می کنیم تا درد یتیم بودن را حس نکنن و پرچم ناخودآگاهشان به اهتزاز دربیاید!!!!

 

۷. شهرداری تهران
– «ایران» کشوری است که تفکیک زباله از مبدا به سختی و توسط افراد کمی انجام می شود. البته ما کاری به این چیزا نداریم و فقط چمن میکاریم، بی آبی هم هست که به جهنم!! ولی شنیده ایم که یک نفر پیشگام تفکیک زباله از مبدا در محل زندگی اش در «ایران» بوده. یک روانپزشک «اخلاقی» از دیار آبیک خیش گاوآهنشو گذاشته زمین، بدو بدو خودشو رسونده کیلومتر هفت جاده کرج، تا برای این شخص به دلیل همین تفکیک، تشخیص سایکوز بگذارد! حالا که امسال شعار سال ما تفکیک زباله از مبدا شده و کم کم داره تو سطح تهران اجرایی می شه موندیم که آیا ما هم سایکوتیک هستیم؟! شما به نظرتون ما بریم سراغش؟؟!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=9959

  تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت: ۱۹:۱۸