چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادسرای جرایم پزشکی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

این بدعت با ذبیح زاده که هیئت رییسه انجمن فرویدی را فرستاد زندان قرچک ورامین رقم خورد/ آه بله مردها را هم فرستاد زندان فشافویه (همان تهران بزرگ!)

 

انتقال زنان بازداشت شده گلستان هفتم تهران به زندان قرچک ورامین

 

زنان بازداشت شده در جریان درگیریهای منطقه پاسداران در تهران به زندان قرچک ورامین منتقل شدند. به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان نه به اعدام؛ بر اساس اخبار منتشره تعداد زیادی از زنان بازداشت شده در درگیری بین دراویش و نیروهای امنیتی به زندان قرچک ورامین منتقل شده اند.
مسئولین این زندان قرنطینه بند ۳ را با خشونت خالی کرده اند. مامورین ٬زندانیان دیگر را با توهین و خشونت به بندهای دیگر منتقل کرده و بازداشت شدگان را به این بند منتقل کردند. تلفنهای قرنطینه بند ٣ زندان قرچک نیز قطع شده است و دستگیر شدگان هیچ راه ارتباطی با خارج از زندان ندارند.
مسئولین زندان قرچک ورامین از ساعت ۱۶ بعد از ظهر تمامی تماسهای این زندان را قطع کردند.
همچنین دوتن دیگر از مردان دستگیر شده دراویش گنابادی در جریان درگیریهای گلستان هفتم در تهران به زندان تهران بزرگ منتقل شده اند. یکی از دو درویش دستگیر شده محمدطلا نام دارد.
گزارش دریافتی حاکیست هر دو نفر را به زندان شماره ۲ سالن شماره یک که سالن محدود و دربسته است منتقل کرده اند و به صورت مجزا از سایر زندانیان نگهداری می شوند. گفته می شود که احتمالا هر دو نفر را در سلول انفرادی نگه داشته اند.

 

منبع: سایت جوانه ها


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=39929

  تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۶، ساعت: ۱۵:۱۷