جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

این روزها دارند فرت و فرت همایش تبیین گام دوم انقلاب می گیرند!

⭕ ما کارگران می‌رویم دردمان را به طالقانی بگوییم..

🔹 از شنیدن آنچه در نماز جمعه‌ی #صدرا اتفاق افتاد؛ به تنگ آمدم. از اینکه ۴ دهه از انقلاب گذشته و این روزها دارند فرت و فرت همایش تبیین گام دوم انقلاب می‌گیرند اما مردمی که با رنج و خون، پله پله سعی کردند این نظام را به حکومت عدل علی رهنمون سازند؛ مارگزیده و به پله‌ای قبل از انقلاب اسلامی برگشته‌اند به تنگ آمدم.
📎 t.me/MTV_Links/371

🔸حالا دیگر کارگران نمی‌توانند به نماز جمعه هم بروند تا کسی دردشان را بشنود. طالقانی‌ها سال‌هاست رفته‌اند و جایشان را حضراتی پشت شیشه #دودی نشین با قطار قطار محافظ گرفته‌اند.

🔹سناریو تکراری ست؛ دیده نمی‌شوند؛ یحتمل می‌خواهند اعتراض کنند اما بازهم اصل ۲۷ علیه‌شان، عمل می‌کند و سگ را می‌گشاید و سنگ را می‌بندد.

🔸مجوزی در کار نیست. بهشان خواهند گفت بازیگر در #پازلبیگانه. یا سرخورده می‌شوند یا پناه می‌برند به رسانه‌ای که میلی نباشد و صدایشان را بشنود، آنگاه برایشان #طراحیسوخته می‌سازند. مگر آنکه شانس بیاورند و به درد تسویه‌حساب‌های جناحی-انتخاباتی بخورند. آن‌وقت یا تیتر یک فارس می‌شوند یا ایرنا، وابسته به اینکه مقابل کدام جناح باشند.

🔹برای من اما مهم نیست که این‌ها چه کسی هستند و چه کرده‌اند. کارگرند و مطالبه‌ی حقوق خود را دارند. حالا روبه‌رویشان سردارخلبان باشد یا شیخ آملی یا مدعی‌العموم یا امام‌جمعه‌ی یک شهر بزرگ یا امام جماعت مسجدی در دارقوزآباد سفلی. من سمت مظلوم می‌ایستم.

🔸حالا می‌خواهد آن رسانه‌ی رانت‌خوار و شریک دزد کف بزند یا نزند؛ می‌خواهد بی‌بی‌سی کف کند یا ریسه برود. به قول حاج کاظم آژانس: اگه امنیت ملی اونارو بی‌بی‌سی تعیین میکنه هرکس قبله خودشو بچسبه.

🔹تعجب می‌کنم از آقایان که همین چند روز پیش راهپیمایی گسترده‌ی چند ده نفری مردم صدرا را در بیست و دوم بهمن دیده‌اند اما کماکان در برابر فهمیدن مقاومت می‌کنند؛ صدرا کلنی گرگ‌هایی‌ست که با #رانت‌خواری و زمین‌خواری و تغییر کاربری و ویژه خواری دارند مردم را می‌درند و مردمی که کم‌کم دارند سرخورده و بی‌تفاوت می‌شوند؛ حالا آقایان بروند اتوبوس اتوبوس آدم بیاورند برای انتخابات بعدی شورای شهر.
تقبل الله

📝 #میرمهدی_اسدی

 

 

منبع: @Mostazafin_TV


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=46694

  تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ساعت: ۲۰:۲۰