پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

این همه من من من از کجا آمده؟

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

م. ع:
«وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در چهارمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا:

مردم را از آلودگی هوا آسوده کنیم / ترجیح می دهم آمارهای آلودگی هوا فعلا اعلام نشود»
https://freudianassociation.org/%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/

 

جنابعالی کی باشی که «ترجیح می دی»!!! »آمارهای آلودگی هوا فعلا اعلام نشود»؟ برنامه ریزی مملکت بر اساس «ترجیح» جنابعالی تعیین میشود؟! این همه من من من از کجا آمده؟ این حق مردم است که دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشند بخصوص اطلاعاتی که با جان خودشان و فرزندانشان مربوط است. راه حل جنابعالی برای حل مشکل همین است؟ «سانسور»؟!!! «توده» خودتی پدرجان نه ما!

 

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

آ. ف:
دم خروس وزیر بهداشتمان از اینجا زده بیرون که در برخوردش با مشکل آلودگی هوا که اینهمه جان مردم را گرفته «ترجیح» می دهد آمارش فعلا اعلام نشود!!! و از آن طرف کلنگ بیمارستان سوختگی را نمی زند تا اعتراضات «مردم» به صورت قانونی حل نشده!!! یعنی یک جا مردم «توده» اند و باباجان وزیر تصمیم می گیرد آنها به اطلاعات دسترسی داشته باشند یا نه و یک جا «ناگهان» مردم از «توده» بودن در می آیند تا «فیلم» وزیر جان کامل شود! ما رو گرفته ای؟!

 

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

آ. ف:
در ادامه کامنت قبلیم خواستم اضافه کنم هیچ دقت کردید که باباجان وزیر این بار خودش رو جای وزیر اطلاعات گذاشت؟! یه برنامه ای داشت مهران مدیری که یه بابایی می گفت من خودم کارگردانم، خودم تهیه کننده ام، خودم فیلمبردارم، خودم صدابردارم، خودم بازیگرم، خودم گریمورم، خودم…. این هم حکایت ماست با این وزیرمان! یه وزیر داریم شاه نداره!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=17748

  تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴، ساعت: ۱۸:۲۲