دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، کامران منش طرار، مافياي روان، وزارت بهداشت

بابا اینها یک اتاق فکر ۲۴ ساعته دارند

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

مردم:
جالب بود امروز ۱۶ اردیبهشت ۹۶ که ما با نامه «قاضی» برای پس گرفتن اموالمان که بدون حکم قاضی آن را غصب کرده بودند، به دادسرای جرایم پزشکی رفتیم باز هم نمی گذاشتند ما وارد شویم! خانمی که کیف خانمها را موقع ورود می گردد می گفت باز می خواهید شلوغ کنید!
فکرش را بکنید خودشان نگذاشتند ما برویم بالا و نامه قاضی را ببریم و به کارمان رسیدگی شود، به ما گفتند همین کنار در راهروی ورودی بایستیم تا آنها تلفن بزنند، بعد آقایی که آمده بود مثلا به مساله رسیدگی کند می گفت شما تجمع کرده اید!!!!!!!! یعنی از نو باید واژه «تجمع» را اهل فن معنی کنند چون ما که نفهمیدیم چه جوری تجمع کرده بودیم که خودمان نمی فهمیدیم. یاد وزارت بهداشت می افتم که هی می گفتند تجمع کرده اید، تجمع کرده اید! خیلی به هم شبیهند ها؟ عین هم حرف می زنند، عین هم تعبیر و تفسیر می کنند، عین هم رفتار می کنند!
خب هر چه نباشد همه از دل «اداره صحیه» بیرون آمده اند دیگر!

 

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

م. ع.:
دادسرای جرایم پزشکی واقعا جای جالبی است، با نامه قاضی هم نمی گذارند وارد دادسرا شویم، خودشان می گویند اینجا کنار بایستید، خودشان هم می گویند شما تجمع کرده اید!
خب برادر من می خوای فقط روحم بیاد دادسرا موبایلمو بگیره؟ اینجوری راحتی؟ بابا نامه قاضی داریم این چه دادسراییه؟ اصلا اینها خودشونو از شمول قوانین جمهوری اسلامی مستثنی می دونند. هر دادسرایی بری نامه قاضی داشته باشی راهنماییت می کنند کجا بری. اینجا هیچ…
خب البته وقتی یه «حکم» سرپرست دادسرا بوده لابد زیر دستاش فکر می کنند در حد «نامه اداری» دیگه هستند!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=35375

  تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶، ساعت: 08:18