شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:باز نشر

بازپرسی که بنا بر گفته خودش قرار بود «۳ ماه پیش» برای ما «احضاریه» بفرستد اما بجای احضاریه حکم بازرسی برای بار دوم فرستاد!!!

چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵

مرجان م.:
۲۵ خرداد ۹۵ از طرف بازپرس دادسرای «جرایم پزشکی بهداشتی و دارویی»!!! و با شکایت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جناب آقای دکتر کامران منش حکم بازرسی برای بار دوم برای مرکز روانکاوی آفریقا صادر شد. و بازرسان این معاونت به همراه یک مامور کلانتری به محل دفتر آمدند. جالب است که این مامور از طرف دکتر کامران منش دستور می گرفت نه بازپرس! بدنبال ممانعت رییس و اعضای انجمن از بازرسی مدارک انجمن فرویدی و مرکز روانکاوی آفریقا، کلیه اعضای حاضر توسط ماموران کلانتری بازداشت و ابتدا به کلانتری و از آنجا به دادسرای جرایم پزشکی منتقل شدند. در دادسرا ما خواستار حکم بازپرس شدیم، بازپرسی که بنا بر گفته خودش قرار بود «۳ ماه پیش» برای ما «احضاریه» بفرستد اما بجای احضاریه حکم بازرسی برای بار دوم فرستاد! فکرش را بکنید که بعد از سایت انجمن، بعد از کلاسهای آشنایی با فروید و لکان، بعد از اینکه اساسنامه انجمن بیش از ۲ سال است روی سایت ما قرار دارد، و بعد تمام توضیحاتی که ضمن بازرسی قبلی به بازرسان و مامور کلانتری قبلی دادیم و در ملاقات قبلی با بازپرس هم با ارائه مدارک و لایحه تقدیمی دوباره تمام این توضیحات را دادیم، باز برای بار دوم حکم بازرسی از دفتر انجمن فرویدی و مرکز روانکاوی آفریقا صادر می شود. یعنی جناب کامران منش ادعا می کند که مرکز روانکاوی آفریقا یک موسسه پزشکی غیر مجاز است!!! و البته یک مامور کلانتری هم هست که از داخل دفتر مرکز روانکاوی آفریقا با او تماس می گیرد و به «شاکی»!!! توجه کنید به «شاکی» پرونده می گوید «نگران نباشید آقای دکتر همانطور که شما خواستید اینجا را پلمب می کنیم»!!! یعنی ضابط قضایی با شاکی در یک طرف ایستاده!!! و به قول قدیمیها «این چگونه ضابط قضایی می تواند باشد؟!»
داشتم فکر می کردم اگر وزارت کشور بلند شود برود یک بیمارستان و بگوید دفاتر و مدارکتان را بیاورید میخواهیم بازرسی انجام دهیم، وزارت بهداشتیها و بخصوص باباجان وزیر چکار می کنند؟ (IPA وطنی را که یادتان هست؟!) فکر می کنم جامه دران تا در سازمان ملل میدوند البته مثل همیشه «با کیلومتر شمار روشن»!!!
بقیه ماجرا را در کامنت های بعدی به عرض می رسانم.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=44980

  تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ساعت: ۰۸:۳۳