چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

باز هم «عقب ماندگی ذهنی» افشین اعتضادی

پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»
هربار که مطلب «ظاهرأ حتی پزشکی قانونی هم متوجه شده که برای این ابن سینا «عقب ماندگی ذهنی» درخورتر است»، را می خوانم کلی می خندم! یعنی عنوان سمینار «مصادیق جنون» باشد و سهم آقای دکتر افشین اعتضادی در این کنگره صحبت مورد عقب ماندگی ذهنی باشد!! مصادیق جنون کجا و عقب ماندگی ذهنی کجا……
واقعا سلسله مراتب مافیایی هم عجب موضوع کمیکی است. حالا شما هر چی هم در اینترنت جستجو کنید، دیگه هیچ مطلبی ارائه شده توسط افشین اعتضادی نمی بینید الا همین: «عقب ماندگی ذهنی»!!
تا الآن فکر می کردم محمد صنعتی از ترس انجمن فرویدی دچار «تیرگی شعور» شده، حالا می بینم این بنده خدا که از اول…..به قول معروف: «دست و پا پنبه ای» بوده! نبوغ محمد صنعتی هم دقیقا همین جاست، جنس اش رو خوب جور کرده لامصب!!!

 

 

 

 

پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»
ادامه مطلب قبلی ام را باید تکمیل کنم که حالا نه اینکه اون حضرات بتوانند «مصادیق جنون» را تعیین کنند، عمرا!!! بلکه به این شکل که خوب این بنده خدا حتی در این حد هم نتوانسته مطلبی فراهم کند!!
آنوقت چطوری شیر شده و به خودش جرات داده که راجع به دکتر کدیور نظر بدهد و پیشنهاد؟؟!! اعتماد به نفس کاذب هم از «مصادیق» دیگر «توهم قدرت ناشی از مافیا زدگی» است لابد!!!
یعنی یک نفر در راس «جنون قدرت» داره و بقیه زیردستانش «توهم داشتن قدرت» دارند و «مصادیق» آن در رفتارشان نمود پیدا می کند والا در اصل فرمانبرانی رام بیش نیستند!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=10865

  تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت: ۱۹:۱۵