چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

ببین داداش اینجا هم «جمهوری» است و هم «اسلامی»!

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم مرجان م. درباره «مافیای روان»

 
«نوبخت افزود: چنین برخوردی با پزشکان حتی در دولتهای گذشته نیز نبود چه برسد به این دولت که دولت تدبیر و امید است، این درست نیست که خدای نکرده به جامعه پزشکی توهین شود، و بگویند اختیارتان را می گیریم، شما این قدرت را از کجا آورده اید که اختیار قانونی را بگیرید.»

 

https://freudianassociation.org/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%A8%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%81%D8%AA%DB%8C%D8%AF/
جناب نوبخت! این سازمان نظام پزشکی شما با آنهمه گندی که زده، به شما که می رسد می گویید « شما این قدرت را از کجا آورده اید که اختیار قانونی را بگیرید»! یادتان رفته که این مملکت مجلس و قانونگزار دارد یا خودتان را به آن راه زده اید؟ مافیای پزشکی شما هم مثل مافیای پدرخوانده در این مملکت طوری ریشه دوانده که جنابعالی جرات می کنی دولت و مردم را تهدید کنی و بگویی «با جامعه پزشکی در نیفتید»!!! این جامعه پزشکی شما چه فرقی مثلا با جامعه اساتید دانشگاه یا جامعه مهندسین دارد؟ جز اینکه هر روز شاهد بی توجهی ها و طمع این جامعه هستیم که جان مردم را نشانه گرفته؟ البته هستند پزشکانی که دلسوزانه و متعهد به سوگندی که خورده اند، بیماران را مداوا می کنند ولی نمی شود در کشوری که اسم «جمهوری» را آنهم در کنار «اسلامی» دارد عده ای بخاطر شغلشان خارج از شمول قانون و مصون از مجازات قانونی باشند. به من بگویید در کدام قانون الهی یا انسانی پزشکان مصون از مجازات اند؟ آیا حتی پیامبر خدا برای خود مصونیت از قانون قائل بود؟ که شما قائلید؟ آیا پزشکان مصون از خلاف اند؟ خود را کجا دیده اید که دولت و مردم را تهدید می کنید؟ یک لحظه روی زمین بیا برادر! ما هنوز هم در محدوده یک جامعه «متمدن» با هم حرف می زنیم و این یعنی همه در مقابل قانون برابریم؛ خوشبختانه، هنوز!

 

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»

 
«وی تأکید کرد: جامعه پزشکی یک جامعه فرهیخته است و خودش می تواند این حرفه را از ناهنجاری ها پالایش کند، نیازی به قیم ندارد، اجازه دهید شاخ به شاخ نشویم، اهانت نکنید و گرنه می دانیم چه کار کنیم.»*
شما الآن با کی شاخ می شوی برای کی؟؟ پزشک؟ یا بعضی پزشکان معززتان؟؟ همانها که وقتی هر میزان دلشان خواست زیرمیزی می گیرند، از مالیات معاف اند، سهام داران بیمارستان هایی هستند که پات اونجا برسه گوشت تو دستته!! یا همان پزشکانی که در نقاط دورافتاده و با یک حقوق حداقلی زندگی می کنند و تا ریال آخر هم مالیات شان را کسر می کنید؟ هان ای برادر! منظورتان کدام پزشک است که خونت به جوش آمده؟؟!! کسی به پزشکی خدمت گزار توهین کرده؟؟ یا همان پزشکانی مورد سئوال قرار گرفته اند که فاتحه وجدان و اخلاق را خوانده اند!!! آنهم برای نسل های متوالی!! تا اینچنین داد جامعه بلند شود!! شما به همانها «فرهیخته» می گویید؟؟ میشه معنی فرهیخته را هم برایمان بگویید تا تکلیف مان مشخص شود؟؟ فرهیخته مثل محمد صنعتی؟ کسی با مدرک پزشکی عمومی استادیار دانشکاه تهران است و ویزیت ۳۲۰ هزارتومانی می گیرد؟؟ فرهیخته مثل کسی که به بیمار رو مرگ می گوید چون من تنها کسی هستم که این عمل را می توانم انجام دهم پس شما باید برای نجات جانت صد میلیون تومان زیر میزی به من بدهی؟؟ اینها مصداق های فرهیختگی هستند در فرهنگ لغت محدود و کوچک شما؟؟ بگید دیگه!!

 

https://freudianassociation.org/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%A8%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%81%D8%AA%DB%8C%D8%AF/

 

 

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»
«وی گفت: جامعه پزشکی الماس است و به قول دکتر فاضل جز الماس نمی تواند الماس را ببرد، بنابراین اعلام می کنیم که با جامعه پزشکی ناشیانه برخورد نکنید، حتی فیدل کاسترو که انقلابی ترین فرد کوبا بود به مسئولان دولتش نصیحت کرد که با جامعه پزشکی درنیفتید و بلکه از آنها کمک بگیرید. اما ما متأسفانه نجواهایی می شنویم که احساس خطر می کنیم.»
الماس؟؟ کی الماسه؟؟ یعنی اینقدر خود را تحویل گرفتن….می خوای اسلانگ معروف در اینمورد را به شما یادآوری کنم؟؟ آره میدونم همه اونو بلدن!!
با مثال آوردن از فیدل، منظورتان اینه که «ورای قانون» هستید؟ یک شهروند متفاوت؟؟ نکنه هاله نور دور سرتونه و ما نمی بینیم!! در تاریخ ایران کسان دیگری هم از این ادعاها داشتند!!! سر از رمالی و جن گیری درآوردند!!
خوب خودتون خودتونو ببرید دیگه!! چرا معطلید آقایان الماس نشان!!

 

شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم افروز ر. درباره «مافیای روان»
آقای دکتر علی نوبخت: ” اعلام می کنیم که با جامعه پزشکی ناشیانه برخورد نکنید، حتی فیدل کاسترو که انقلابی ترین فرد کوبا بود به مسئولان دولتش نصیحت کرد که با جامعه پزشکی درنیفتید”.* جناب نوبخت، فیدل کاسترو یک کمونیست است و کشورش را همین یک حزب اداره می کند. پس این موضوع ربطی به ایران ما ندارد. اینطور نمی شود که شما بخواهید با آب و تاب از پزشکانی که جان به لب ملت آورده اند دفاع کنید و دیگران هم مطیع جملات شما باشند! اگر تا به حال پزشکان هرچه خواستند کردند، از این پس دیگر اینگونه نیست.
* https://freudianassociation.org/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%A8%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%81%D8%AA%DB%8C%D8%AF/


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=12379

  تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴، ساعت: ۱۸:۱۲