دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:پشت «نقاب» انستیتو! روانکاوی!! تهران: مرکز مشاوره مرادی-مینا با مجوز از بهزیستی!!!، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

بس که این «ووروجک» آبرو نگهداره!

سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم م. ع. درباره «مافیای روان»
«یادآوری می کنیم که سازمان بهزیستی کشور زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است»
https://freudianassociation.org/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1/

 

یعنی قشنگ معلوم شد اون دکتر رضازاده عزیز! و بهزیستی ووروجک عزیزتر از جان! که تو کنگره ی خواری صنعتی حضور داشتند و به این افتخار می کردن که اولین سازمانی هستن که «روانکاوی رو به رسمیت شناخته اند» و مجوز تاسیس «مرکز روانکاوی» داده اند، کارشون فقط و فقط دست و پا کردن «کار» با همکاری و «تعاون» همه روانپزشکان و روانشناسان و «بی مدرکان» «بیکار» بوده! خب خدا بهشون قوت بده بیشتر زیر بال و پر «بیکارها» و «از کار افتاده ها» رو بگیرن. یاد «گهربانو» افتادم که با مدرک VGSP Inc بهش مجوز کار تو خاک امریکا نمیدن، خدا رو شکر «به زیستی» بود گهر بیکار نموند. صنعتی هم همینجور. مگه یه «پزشک عمومی» ویزیتش چقدره؟ اگه همین بهزیستی، جناب جلیلی، جناب خدایی، و البته امثال دانشگاه علوم «بهزیستی» و «توانبخشی» نبودند، صنعتی ۳۰ سال روانکاو بود؟ نبود دیگه! البته هنوزم مثل انستیتو روانکاوی تورج مرادی تحت «پوشش» «بهزیستی» هست ولی خب پوشیده تر از «سایر نیازمندان»! بس که این «ووروجک» آبرو نگه داره!

 

 

سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم م. ع. درباره «مافیای روان»
در ادامه کامنت قبلیم خواستم اضافه کنم خانم دکتر که گفته بودند «دوستان باید بروند لبو فروشی»، تحت پوشش بهزیستی بودن هم یه چیزی تو مایه های لبو فروشیه دیگه! منتها آبرومندانه و «علمی» و البته «خیلی خیلی اخلاقی»!!!

 

چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم مرجان م. درباره «مافیای روان»
قابل توجه دوستان «خیلی خیلی علمی»!!! کنگره ی خواری:
اگر در رشته خود هیچ سوادی ندارید نگران نباشید ما یک «ووروجک» داریم که کارش ایجاد «بهزیستی» است، شما هم می توانید، چرا که نه؟ وقتی «زباله های بازیافتی» از خاک امریکا صاف می آیند اینجا و «روانکاو» می شوند، وقتی «پزشکان عمومی» از «دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» دانشیار بزرگترین دانشگاه علوم پزشکی کشور می شوند، شما که لااقل یک لیسانس از یک «دانشگاه» داخلی که روی کره زمین «موجود» است دارید، شما چرا نتوانید؟ در این «مملکت گل و بلبل» «کار نشد ندارد»!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=10082

  تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت: ۱۴:۰۴