دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزیر مستعفی بهداشت

«بوسه‌ی بهداشتی بر دست جنتی» تکذیب شد

img

 

[تکذیبیه در ساعت ۱۹:۲۶] به دنبال انتشار یک «عکس نوشت» با عنوان «بوسه‌ی بهداشتی بر دست جنتی» در انصاف نیوز، روابط عمومی وزارت بهداشت انتساب فردی که در عکس دیده می شود به وزیر بهداشت را تکذیب کرد.

 

متن تکذیبیه که به انصاف نیوز ارسال شده، به این شرح است:

«اخیرا در برخی شبکه های تلگرامی، تصویری از دستبوسی دبیر محترم شورای نگهبان توسط فردی منتشر شده و آن را به دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منسوب کرده اند.

به اطلاع می رساند، فرد مذکور دکتر هاشمی وزیر بهداشت نبوده است و متاسفانه افرادی با سوء استفاده از شباهت و یا ویرایش تصویر تلاش کرده اند تا در جهت اغراض سیاسی، فردی یا گروهی آن را به وزیر بهداشت منتسب کنند.

دکتر حسن هاشمی برای آیت الله جنتی احترام قائلند؛ اما انتساب تصویر اقدامی چون «دستبوسی» به وزیر بهداشت قویا تکذیب می شود و قابل پیگیری حقوقی است.

امیدواریم همکاران محترم رسانه ای با دقت بیشتر ضمن پاسداشت اخلاق رسانه ای، از انعکاس مطالب یا تصاویر غیر واقعی که با اغراض سیاسی یا گروهی در فضای مجازی منتشر می شود، خودداری کنند».

 

 

متن و عکس تکذیب شده که ساعاتی پیش منتشر شده بود:

انصاف نیوز: حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت در حال بوسیدن دست آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان که در روزهای اخیر با ردصلاحیت ها، باز هم مورد توجه قرار گرفته است!

 

99ghazizadeh

 

منبع: انصاف نیوز


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=18879

  تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ساعت: ۱۷:۴۰