دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

تا کی تخلف کنه… !

یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم پ.ز. درباره «مافیای روان»

علی رغم اطلاع سانی در مورد مدرک غیر قابل ردیابی دکتر صنعتی(!)، اما شنیده ام که او هنوز در مطب خود با دریافت ۳۰۰ هزار تومان در هر جلسه به کار دارو درمانی (روانپزشکی) و روان درمانی مشغول است. از سوی دیگر شنیده ام که اگر «مثلا پزشک عمومی خود را متخصص مغز واعصاب معرفی کند، این عمل می تواند تحت عنوان جعل عنوان، جرم هم تلقی شود والبته تخلف انتظامی هم خواهد بود…».
http://www.imj.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=0330c59c-c1ba-41b8-928a-38565edca060&CategoryID=136092d0-9c27-41ae-b34f-66d8946b612a&WebPartID=e7ba7c12-ac39-4a34-b9ad-6ebe8261f65d
عمل مجرمانه صنعتی نه تنها شامل مدرک نداشته می شود بلکه دریافت تعرفه های بسیار غیر متعارف هم نوعی تخلف پزشکی محسوب می شود.
در نتیجه می توان گفت: «زیر سبیلی در کردن» این عمل مجرمانه صنعتی چه منفعت مشترکی برای اعضای نظام پزشکی، جامعه روانپزشکان و دانشگاه های علوم پزشکی دارد؟

 

 

جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم منصوره ا. درباره «مافیای روان»

خانم معصومه ه.
برادرم می گفت برای یکی از دوستان پزشک اش به جرم گرفتن دو هزار تومان اضافه ویزیت از مریض اش، احضاریه و توبیخ آمده است!! [ بر اساس برنامه تحول نظام سلامت کشور]
دقت کنید که طرح تحول نظام سلامت در حال پیاده شدن است و نرخ ویزیت هم مشخص شده است! یعنی این « پدرخوانده» از قوانین مستثناست؟؟
آقای دکتر نقوی نرخ ویزیت ایشان را می داند؟؟؟
البته بیماران باید شکایت کنند و لابد بیماران ایشان در حال ارضای « اید» شان هستند و وقت این کارها را ندارند!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=7713

  تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳، ساعت: ۱۳:۵۳