پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، عفاف و حجاب!

تجاوز جنسی فرمانده نیروی انتظامی چابهار سرهنگ ابراهیم کوچکزایی به یک دختر نوجوان روستایی

 

تجاوز جنسی فرمانده نیروی انتظامی چابهار سرهنگ ابراهیم کوچکزایی به یک دختر نوجوان روستایی

فرمانده نیروی انتظامی چابهار سرهنگ ابراهیم کوچکزایی در یک پرونده جنایی به یک دختر نوجوان مظنون به قتل تجاوز جنسی کرده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ فرمانده انتظامی شهرستان چابهار، «سرهنگ ابراهیم کوچکزایی» در حین بازجویی از یک دختر نوجوان مظنون به قتل به او تجاوز جنسی کرده است.

بنا بر جزئیاتی که از این خبر به دست گزارشگر حال وش رسیده است؛ روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱، در یکی از روستاهای شهرستان چابهار یک زن به قتل رسیده و پس از آن جسد این زن در یک ساختمانهای در حال ساخت در روستا نزدیک منزل وی یافت می شود.

خانواده مقتول موضوع قتل را به پلیس اطلاع می دهند.

از آنجایی که مقتول به خانه همسایه ها رفت و آمد داشته است پلیس این همسایه ها را به عنوان مظنون بازجویی می کند. پس از مرحله نخست بازجویی مجددا در نوبت دوم در روز پنجشنبه ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱، بازجویی یکی از خانواده های روستا مستقیما توسط فرمانده نیروی انتظامی به شهر چابهار احضار کرده می شود و “سرهنگ ابراهیم کوچکزایی” در دفتر خود در روز پنجشنبه دهم شهریورماه از ساعت ۱۲ تا ۲ و ۴۰ دقیقه شخصا از تعدادی زن بازجویی می کند. یکی از افرادی که بازجویی می شود یک دختر نوجوان ۱۵ ساله بوده است.

بر اساس سخنانی که این دختر‌ نوجوان پس از بازجویی به خانواده خود گفته است سرهنگ کوچکزایی به این دختر گفته است که «باید بدن او را بازدید بکند»کوچکزایی به بهانه بازجویی، این دختر را عریان کرده و پس از آن به او تجاوز کرده است.

این دختر پس از رفتن به روستا ماجرای تجاوز را به مادر خود اطلاع داده است.

منبع حال وش، دلیل بازجویی مستقیم توسط سرهنگ کوچکزایی را روابط مستقیم بین او خانواده مقتول عنوان می کند.

لازم به ذکر است، مجموعه حال وش به دلیل ملاحظات اخلاقی و عرفی منطقه و همچنین احتمال وقوع مشکلات دیگر برای قربانیان این جنایت، از علنی کردن هویت اشخاص در این گزارش اجتناب کرده است اما با این وجود حاضر هستیم برای پیگری این موضوع جزئیات دقیق این جنایت را در اختیار مراجع ذی صلاح و رسانه ها جهت اطلاع رسانی عمومی قرار بدهد.

 

 

 

منبع: حال وش


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=62940

  تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۴۰۱، ساعت: ۱۱:۴۹