چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، سیرک های ادواری محمد صنعتی، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»، ویدئوها

تحقیر هویت ایرانی یکی از مهمترین ماموریت های مافیای روان است

play-sharp-fill

به اسم روانکاوی نزد این شیادان نرویم.

«دوستان» نتانیاهو سی سال است که به نام «روانکاوی» (!!!) مشغول شرمسار کردن مردم از هویت ایرانی خود هستند
٭٭٭
درکارزار این “دوستان”، روانکاوی و فروید اولین قربانیان هستند برای سوء استفاده در جهت به انحطاط کشیدن اخلاق و مذهب !!! به نظر می رسد سخت بودن فهم و درک روانکاوی مافیای روان را بر آن داشته که تصویر کاملاً مخدوش از # روانکاوی ترسیم کنند. فرویدی که ساخته و پرداخته اذهان معلول خودشان است .
با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر مافیای روان است که فردی که مذهب را بی اساس می داند برای تأیید حرفهایش به خود اجازه می دهد از فروید مایه بگذارد و با این تصور غلط نقل کند: ” فروید معتقد است اگر همه انسانها به غرایز خود عمل کنند دیگر جوامع هیچ مشکلی نخواهند داشت”!!!
این ادعای پوچ و بدون منبع از کسی که کاملا مشهود است از فروید هیچ نمی داند جز چند خط در کتاب های درسی بر علیه فروید و ازاو نمی داند جز همین جمله که عده ای چون او برای بیان خواسته های فرودست خود آنها را به فروید نسبت می دهند.
٭٭٭
و چه کسی بی دفاع تر از فروید. ودر عین حال چه کسی قدرتمند تر از او که دشمنان قسم خورده او و روانکاوی نیز برای مشروعیت بخشیدن به اراجیف خود اسم او را یدک می کشند. این “دشمن عزیز”چنان عظیم و بزرگ است که برای مبارزه با او راهی نیافته اند جز خزیدن زیر لوای نام او و میراث ارجمندش روانکاوی راستین و این رفتار پرستش مآبانه و موذیانه شان در قبال فروید تبدیل به پوشش و مأمنی شده برای از بین بردن روانکاوی ناب فرویدی با نام خود فروید و با تمسک به آن، نابودی فرهنگ ملی و مذهبی کشورمان. بی آن که بدانند “فروید معتقد است که انسان با چشم پوشی ازغرایزش بخصوص با چشم پوشی از غریزه جنسی و از غریزه پرخاشگری توانست فرهنگ و تمدن را بنا نهاده و به پیش برد(به نقل از کدیور ، ۱۳۸۱، ص ۲۰۰)
و در باب فرهنگ فروید می گوید؛ ” اما آنچه که بیش از همه برای تعریف فرهنگ و تمدن ضروری است احترام و تشویقی است که برای فعالیت های متعالی ذهنی بشر از جمله دستاوردهای علمی و هنری و برای نقش رهبری کننده ایده ها در زندگی انسان قائل می شود» (به نقل از کدیور، ۱۳۸۱، ص ۲۰۱)
زهره–ی، ۱۳۹۶
منبع: سایت # انجمن_فرویدی
آهنگساز: # منوچهر_چشم_آذر
٭٭
# محمد_صنعتی # مافیای_روان # فرزام_پروا # شهریار_وقفی_پور # آزار_جنسی # تاویستوک # گهر_همایون_پور # مهدیه_معین # نهاله_مشتاق # سامان_توکلی # رضا_فرشاد # شبنم_نوحه_سرا # انستیتو_روانکاوی_تهران # عباس_شادمهانی # مهرداد_افتخار # حسین_مجتهدی
٭٭٭٭
# ایران # بلوچستان # استقلال # پرسپولیس # یاس # فالووبک # لایک

منبع: صفحه اینستاگرام محمد کیانبخت


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59144

  تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰، ساعت: 08:40