سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزیر محترم اطلاعات

تشکر وزیر اطلاعات از منتشرکنندگان فیش‌های حقوقی: دست ما برای برخورد باز شد

تشکر وزیر اطلاعات از منتشرکنندگان فیش‌های حقوقی: دست ما برای برخورد باز شد/ اگر دولت به این مسائل می‌پرداخت، می‌گفتند به امور شخصی افراد سرک کشیدید

 

 

636021180367150796

 

وزیر اطلاعات با اعلام اینکه به عنوان یک وزیر یک بیستم حقوق نجومی برخی مدیران را دریافت نمی‌کنم، گفت:‌ انتشار اخبار دریافت حقوق‌های نجومی از سوی رسانه‌ها دست دولت را برای برخورد با آنان باز کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات که برای ارائه گزارش به صحن علنی مجلس آمده بود، در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه به‌ زودی در گزارشی تلویزیونی درباره عملیات اخیر انتحاری خنثی‌شده در تهران سخن خواهد گفت، اظهار کرد: ان‌شاءالله در نشستی خبری، گزارشی کامل دراین‌باره خدمت مردم خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تغییر مدیران وزارت امور خارجه تغییری در سیاست منطقه‌ای کشورمان ایجاد می‌کند یا نه، گفت: با تغییر افراد تغییری در سیاست خارجی ایران رخ نخواهد داد.

علوی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با تشکر از رسانه‌ها که موضوع حقوق‌های نجومی برخی مدیران دولتی را افشا کردند، تصریح کرد: این افشاگری موجب شد که دست دولت در رسیدگی به این مسئله باز شود. اگر دولت خود به این مسائل می‌پرداخت، ممکن بود بگویند که دولت به حساب‌های شخصی افراد سرک کشیده است، اما الحمدالله با عنوان شدن این مسئله دست دولت برای برخورد باز شد و رئیس‌جمهوری دستور قاطع به معاون اول دراین‌باره دادند و جلساتی تا الان تشکیل شده است.

وی افزود: به یاری پروردگار با این مسئله به‌صورت جدی برخورد می‌کنیم؛ همان‌طور که در این دولت با اختلاس‌های ۳ هزار میلیارد تومانی و ۸ هزار میلیارد تومانی امثال بابک زنجانی برخورد شد، با حقوق‌های ۲۵۳ میلیون تومانی نیز برخورد خواهد شد.

وزیر اطلاعات با اعلام اینکه به‌عنوان یک وزیر یک بیستم این مبالغ نیز حقوق نمی‌گیرد، تصریح کرد: پرونده‌ای دراین‌باره تشکیل شده است که ان‌شاءالله از طریق معاون اول رئیس‌جمهوری راجع به آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: آنا


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=22568

  تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۱۸:۴۵