سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

تشکیلات جهانی بهائی و اسرائیلی ها بدجوری به خنسی خورده اند

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه آقای فرزام پروا درباره «مافیای روان»
فایل «نادر آقا خانی و فواد صابران… دو دلقک و دو پادو در محور صنعتی- همایون پور»(۱) را گوش می کردم مانده بودم خنده کنم یا گریه! واقعا آن قدیمیها – پدربزرگها و مادربزرگهایی که فقط سواد قرآنی داشتند – وقتی با هم حرف می زدند در کلماتشان شعور و فهم بسیار بیشتری دیده می شد تا این دو Dumb and Dumber (احمق و احمق تر!)(۲) که نشسته اند در مورد ملتی که شعور درک روح بزرگش را ندارند سخنرانی می کنند! من فقط صدایشان را داشتم ولی پیش خودم فکر می کردم احتمالا صورتشان را رنگی کرده اند و دوتا دماغ گرد سرخ رنگ را هم روی بینی هایشان چسبانده اند! آن وقت اینها شده اند مترجم لکان! و روانکاو!! ظاهرا تشکیلات جهانی بهائیت و اسرائیلی ها بدجوری به خنسی خورده اند که عمال و پادوهایشان چنین کسانی شده اند. تو رو خدا به یکسری از جملات گهربار این دو موجود مفلوک توجه کنید:
-«سلامتی یعنی وقتی کسی مخاطب داشته باشه» (این همان نادره دوران، نادر آقا خانی، همان روانکاوی است که کنسرت تار هم برگزار می کند! راستی حرکات موزون هم مخاطب کم ندارد ها! بدجوری غافل شدین از دنیا! یک عمر «جمیله» مخاطب برای خودش جمع می کرد و شما غافل بودی! ای دل غافل!)
-«در ایران می گن این اگه شوهر کنه حالش خوب میشه، این یه جواب فرهنگیه» (نادره جون ایشالا یه شوهر خوبی هم واسه تو گیر بیاد! اگه راه جمیله رو پیش گرفته بودی سرت بی کلاه نمی موند!)
-«مهمترین مشکل سلامتی در کشورهای توتالیتر اینه که کلمات معانی شون رو از دست بدن»(فعلا که اگه کلمه «روانکاو» معنی اش رو واسه تو از دست نداده بود تو جرات نمی کردی اسم خودت رو بگذاری روانکاو!)
-«از قدیمی ترین خاطراتی که دارم اینه که ایرانی ها دیوانه اند»(این هم از افاضات آقای Dumber فواد موصاد!)
-«یک جور کلاهبرداریه که فرهنگ ما یعنی فردوسی، سعدی، حافظ (البته فواد جون تو به خودت نگیر! ترا با نبرد دلیران چه کار! فرهنگ تو یعنی شومنیسم و لمپنیسم و تشکیلات مخفی!)
– «کتابم نادر شاه یا جنون قدرت….[خطاب به نادر آقاخانی] تو رو نمی گم!!» (اتفاقا خوب خودت می دونی که کی رو می گی! خودت رو به کوچه علی چپ نزن! فواد جان! رفقا خوب همدیگه رو می شناسن!)

 

(۱) https://freudianassociation.org/%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/
(۲) فیلمی کمدی با شرکت جیم کری و جف دانیلز


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=11996

  تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴، ساعت: ۲۳:۲۶