پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

تشکیل اولین ستاد مردمی احیاء دریاچه ارومیه

2-1801.jpg

 

با توجه به ضرورت مشارکت مدنی در احیاء دریاچه از یکسو و نیاز به ایجاد تیم قوی تخصصی در زمینه‌های مختلف مرتبط با احیاء دریاچه از سوی دیگر، کارگروه تخصصی مردمی به عنوان ستاد همیار دولت تشکیل شد که اولین ستاد مردمی احیاء دریاچه ارومیه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان‌شرقی، این ستاد با ابتکار انجمن سبزاندیشان تبریز و در جهت تسریع ورود جامعه مدنی و مردم به احیاء دریاچه و بر اساس پیشنهادات افراد فرهیخته تاسیس و به‌زودی در قالب اولین ستاد تخصصی مردمی به دولت معرفی خواهد شد.

اولین ستاد مردمی احیاء دریاچه اورمیه از چندین کمیته تخصصی تشکیل شد که عموم متخصصان و صاحب نظران می‌توانند در آن عضو و فعال شوند.

کمیته مدیریت و برنامه،کمیته آب، عمران و فنی، کمیته کشاورزی و خاک، کمیته معیشت و آسیب‌های اجتماعی، کمیته ارتباطات، کمیته محیط زیست، کمیته آمایش سرزمین، کمیته حقوقی، کمیته آموزشی و فرهنگی، کمیته سلامت و بهداشت و کمیته رسانه از مهم‌ترین کمیته‌های مصوب اولین جلسه این ستاد بود.

این کمیته‌ها با حضور متخصصان مربوطه، جهت تدوین وظایف در برنامه‌های آتی انجمن سبزاندیشان تبریز نهایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، با تشکیل این ستاد گامی عملی برای استفاده از پتانسیل متخصصان خارج از بدنه ستاد دولتی احیاء دریاچه اورمیه برداشته شده است.

 

منبع: ایسنا


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=15928

  تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۱۷:۱۸