پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

تلاش برای حذف فیزیکی تنها کسی که دست آنها را خوانده بود!! کسی که در بازی آنها حضور نداشت ولی بازی کثیفشان را بر هم می‌ریخت

جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵

مهمان:

نمی دانستم کار تا اینجاها کشیده. تیتر را خواندم. مثل اغلب موارد از آن سر در نیاوردم.
وارد مطلب شدم و دیدم…

“پدرخوانده و ناتاشا و… فراماسون!
نویسنده :ایران ایرانی ها
آموزش مافیا
آموزش بازی مافیا
مافیا یک بازی جدی و بسیار فکری،تلفیقی از روانشناسی و دقت تحلیل و موشکافی منطقی و در عین حال فوق العاده هیجان انگیز است. حتما آن را در جمع های دوستانه و تفریحی خود امتحان کنید… “[۱]

زمانی که چند سال پیش درباره این بازی شنیدم، شنیدم که کسی که به اشتباه اخراجش کرده بودند چقدر ناراحت بود. و کسانی هم که تعریف می کردند ناراحت بودند!

خودم یکی دوبار بازی کردم و دیگر بازی نکردم. نتوانستم. در عجب بودم که چطور آدمهایی که تا دو دقیقه پیش با هم گل می گویند و گل می شنوند در بازی، در نقش مافیای خود فرو می روند. به پلیس ساده و یا شهروند ساده نگاه می کنند. می دانند که دروغ می گویند ولی او را به مافیایی بودن متهم کرده و از شهر یا بازی بیرون می کنند تا فقط خودشان باقی بمانند. بعد بازی تمام می شود ولی حس ناخوشایندش برای پیروز و شکست خورده باقی می ماند و وسوسه تکرار بازی. غافل از اینکه بازنده باشی یا برنده مغمومی!

چیز عجیب دیگر در این متن برایم این بود که یک همچین بازی ای با میکروفن و تکست و تجهیزات و غیره برگزار می شود. یعنی به این گستردگی و با هزینه اجرا می شود؟
این بازی است؟ اینجا چه خبر است؟! آن وقت نام نویسنده این مطلب را می گذارند:”ایران ایرانی ها”!!! وقاحت تا چه اندازه؟!

زامبی شدن آدمها توسط صنعتی پدرخوانده، “استاد اعظم لژ روزبه”، تشویق به روابط بی محدوده و چارچوب، مثل ازدواج با ۲ تن از بیماران خودش، بیمار دیدن تا سه صبح و “لذت ۲۴ ساعته”[۲]، اینکه همه چیز” اتفاقاً همان وقت شب که نه تنها «…تمام ارگان‌های نظارتی تعطیل هستند، بلکه بویژه کارکرد مغز در شب بسیار متفاوت در روز است»”[۳] انجام می شود و اینکه “گاد”ی وجود دارد که همه چیز را طبق میل خودش نه قانون، اجرا می کند، اشاره ام هم به “گاد” بازی است و هم حرف بیمار صنعتی :”او برای من خدایی بوده. تمام امیدم این بود و هست که در تحلیل های دکتر تغییر کنم.”[۴]… هر چه پیش آمدم دیدم همه همان بازی مافیاست تا اینکه با تعجب رسیم به: تلاش برای حذف فیزیکی تنها کسی که دست آنها را خوانده بود!! دکتر میترا کدیور! کسی که در بازی آنها حضور نداشت ولی بازی کثیفشان را بر هم می ریخت.

بعد از این همه دروغی و تهمت، این مطلب در کمال مسخرگی از قانون بازی می نویسد: “هرگونه بی احترامی به افراد شرکت کنند در بازی ممنوع می باشد، و منجر به حذف بازیکن میگردد”!!! یادم می آید که وقتی عضو انجمن فرویدی در کنگره گفت: “شما روانکاو نیستی!” چقدر از آن “شهروندان عادی”[۵] یا مافیایی هایی که ظاهر “شهروندان عادی” را داشتند می گفتند: خجالت بکش! او جای پدر توست! اِه! حالا قانوندار شد؟ وقتی داشتند تنها روانکاو نه فقط در ایران بلکه از دریای سیاه تا دریای چین را از بین می بردند شما و احترامتان کجا بودید؟!

این همان بازی مافیاست که مردم با ولع در هر جمعی با هر سن و شغل و جنسیتی برایش مشتاق بودند… چرا؟!

چرا به چنین بازی با این همه فاصله از انسانیت چنین اقبال و اشتیاقی از سوی “شهروندان عادی ” نشان داده می شود؟!

۱- https://freudianassociation.org/?p=21636
۲- بی‌نزاکت‌ها، مطب ۲۴ ساعته تفریح ۲۴ ساعته است!
https://freudianassociation.org/?p=20760
۳- https://freudianassociation.org/?p=17346
۴- تماس مریض دکتر صنعتی با همراه مدیر عامل انجمن فرویدی
https://freudianassociation.org/?p=7915
۵- اشاره به نقشی در بازی مافیا


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=22634

  تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۰۸:۱۰