پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خودکشی» + صادق هدایت، اعلامیه عاشورایی انجمن فرویدی، الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سیرک های ادواری محمد صنعتی، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

جدیدترین معجون جادوگری صن همافر – بخش ۱۴ / ۹/۹/۲۰۲۲: اعداد خاص کهن ترین مذهب جهان

جدیدترین معجون جادوگری صن همافر – بخش ۱۴

۹/۹/۲۰۲۲: اعداد خاص کهن ترین مذهب جهان

 

کافی است عدد ۹ انگلیسی را وارونه کرده تا عدد ۶ انگلیسی به دست آید. سپس سه تا  ۲ را با هم جمع کرده تا بازهم عدد  ۶  به دست آید:  ۶۶۶

البته اعلام مرگ آن مقام شامخ در ساعت ۵ بعدازظهر به وقت انگلیس در روز قبلش انجام گرفت: یعنی ۶ ساعت قبل از عدد شیطانی ۱۱. به قید “قبل” و تاکید بر آن توجه کنید.

وقتی بخاطر بیاوریم که آنها همه کاری کردند تا عدد ۱۱ با جنگ جهانی اول گره بخورد به حل معما نزدیکتر می شویم. اعلام پایان جنگ جهانی اول در ساعت۱۱:۱۱ روز ۱۱/۱۱/۱۹۱۸ بود!!

آیا آنها زمان آغاز جنگ جهانی سوم را تعیین (اعلام) کردند؟ از اعلام خبر تا ۶ واحد زمانی: شش روز یا شش هفته یا شش ماه. خبر را شش واحد زمانی “قبل” از واقعه اعلام کرده اند.

مملی اصفهانی زاده ۲۲/۲.۲/۲۲ را زیر نظر داشته باشید.  او که بعد از قربانی انسانی ۱۹ فروردین به مقام والای اول فروردین (۱/۱) نائل شد! تا قبل از آن او در همه جا فقط ۱۲۳۴ ( یک دو سه چهار) بود. او هم خبر را ۱۲ ماه “قبل” اعلام کرد!

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=62776

  تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۱، ساعت: 12:08