سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، مافياي روان، وزیر مستعفی بهداشت

جماعت بزرگی احساس خطر کرده اند !

شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶

سحر ر.:
این قوه قضائیه از چی انقدر احساس خطر کرده که اعضای انجمن فرویدی رو به ضرب و شتم های یه عده لباس شخصی* سپرد و و بعدش هم به بازپرس حسینی ناز شست داد**؛ آقای حسینی که نه سابقه کاریش و نه حتی سن تقویمی اش به سرپرستی دادسرا نمیخوره رو گذاشتن برای سمت:
“سرپرستی دادسرای کارکنان دولت”!!!!!
یعنی کارکنان دولت هر کاری دلتون خواست به سر مردم بیارید. هر کی اعتراضی داشت خودمون با کمک لباس شخصیا و “شعبون بی مخ” های نظام حسابشون رو میرسیم و دست مردم “جمهوری اسلامی ایران” هم به جایی بند نیست.
* درست یک هفته قبل از مزاحمت برای حمید بقائی همین دو نفر اعضای انجمن فرویدی را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند*
https://freudianassociation.org/?p=38584

** جناب دادستان معظم کل کشور! اربیل و هرات کجا بود؟ وقتی با تنها روانکاو ایران چنین می کنند با کارگران و معلمان و دانشجویان و دستفروشان چه می کنند؟؟!! راستی بازپرس حسینی جایزه اش را گرفت و شد سرپرست همان دادسرا!!!!!!!
https://freudianassociation.org/?p=38576

 

شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶

سحر ر.:
توی دادسرای کارکنان دولت یه بار یه قاضی قلابی رو گرفته بودن و اون هم توی دادسرا یه شیشه رو شکسته بود تا فرار کنه. گرفتنش و با کلی احترام بردنش.
پس چرا اعضای انجمن فرویدی که “شاکی پرونده” بودن و بعد از ۱۶ ماه پیگیری برای گرفتن یه “گواهی” به شعبه بازپرسی رفته بودن رو به قصد کُشت میزدن؟! اونم در حالیکه ما نه به کسی توهین کردیم، نه قصد فرار داشتیم و نه اصولا قانونی رو نقض کرده بودیم؟!

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=39032

  تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶، ساعت: 13:04