پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:همه چیز اینگونه آغاز شد

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

پاسخ خانم ندا به سوال خانم منیره ه.
بدتر از آن عبارت «دانشگاه روانپزشکی» است. همان طور که آزاده توضیح داده مجموع چند دپارتمان شاخه های مختلف پزشکی یک دانشکده پزشکی را تشکیل می دهد و مجموع چند دانشکده پزشکی و پیراپزشکی یک «دانشگاه علوم پزشکی» را می سازد و مجموع چند دانشگاه از علوم مختلف، یک دانشگاه بخصوص در یک شهر را تشکلی می دهد. شما تصور کنید چه مگالومانی عظیمی در این عبارت «دانشگاه روانپزشکی» هست!

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

سپاس از پاسخ خانم ندا
انجمن فرویدی

 

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

پاسخ خانم/آقای ک. م. به سوال خانم منیره ه.
همکارانش در «دپارتمان روانپزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران» متوجه هیچ چیز نشدند؟ یا به قول دکتر مشهدی ژویی سانس مشترک آنها را وادار به سکوت کرد؟

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

سپاس از پاسخ خانم/آقای ک. م.
انجمن فرویدی

 

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

پاسخ آقای صادق به سوال خانم منیره ه.
منبعی که به آن برای نقد دکتر صنعتی استناد شده ویکی پدیا است که هرکسی می تواند در آن مطلب اضافه کند. بهتر است برای نقد ایشان از یکی از شاگردانشان نام دانشگاه ایشان را بپرسید. هرچه باشد دانشگاه علوم پزشکی تهران آن قدر ها هم احمق نیست که یک مدرک قلابی را تشخیص ندهد!

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

سپاس از پاسخ آقای صادق
انجمن فرویدی

 

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

پاسخ خانم فاطمه س. به سوال خانم منیره ه.
با سلام و ادب
در پاسخ به آقای صداق باید بگویم که من در سرچم، اول از همه به سایت خود دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه نمودم و در کمال ناباوری این عبارت «دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» را آنجا دیدم. بهتر است خود شما هم نگاهی بیندازید.
http://medicine.tums.ac.ir/default.aspx?p=2038
بعد در همین صفحه در مورد تحصیلات ایشان اینطور صحبت شده که فوق تخصص را هم گرفته اند از کجا: از «دانشگاه روانپزشکی لندن» که باز وجود خارجی ندارد.
آنقدر برای خود من عجیب بود که به سایت شخصی او هم مراجعه کردم. در قسمت درباره ما قسمت فعالیت های آموزشی هم چیزی در مورد اینکه مدرک از چه دانشگاهی گرفته شده، ثبت نشده است. اصلاً هیچ چیزی در این قسمت نیامده است.
http://www.mohammadsanati.net/about
من مطمئنم که شاگردانش هم غیر از اینکه بگویند: «انگلیس مدرکش را گرفته»، چیز دیگری ندارند که بگویند. آخر «استاد»شان مدرک خود را «secret» نگه داشته است!
آقای صادق به شما حق می دهم که برایتان عجیب باشد. برای خود من هم عجیب بود اما وقتی همه این لینکها را سر بزنید دیگر برایتان تعجبی باقی نمی ماند. برای من که باقی نماند، فقط برایم افسوس و حسرت به جا گذاشت. « دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس».
نمی دانم با دیدن این لینکها شاید برای شما هم این سؤال ها پیش بیاید که چرا یک نفر مدرک خود را به ناکجاآباد وصل می کند؟! چرا نمی گوید دقیقاً از کجا مدرک گرفته است؟! و در واقع آیا اصلاً مدرکی وجود دارد؟!
با احترام

 

 

جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

سپاس از پاسخ خانم فاطمه س.
انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=3753

  تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳، ساعت: ۰۹:۳۲