دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، پشت «نقاب» انستیتو! روانکاوی!! تهران: مرکز مشاوره مرادی-مینا با مجوز از بهزیستی!!!، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

جواب این سوال Psycho-espionage است

یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

ا. روشن:
چرا کسی مانند دکتر محمد صنعتی که در کشور انگلند تلاش بسیار کرده و دود چراغ ها خورده و بالاخره از دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان فارغ التحصیل شده، عمر “گرانمایه” خود را در ایران و برای کسانی که به قول فواد صابران، “ایرانیان دیوانه اند” سپری می کند؟ چرا به همان انگلند نمی رود؟ چرا در انگلستان این نابغه را آنگونه که ما ارج می نهیم، عزت و احترام نمی کنند؟
یا دکتر گهر همایونپور، این نابغه دهر، کسی که فارسی حرف زدنش را خوب نمی تواند ولی به مدت ۲ سال عضو گروه نقد روان کاوانه هنر در فرهنگستان هنر می شود!
http://www.honar.ac.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=154&newsview=1262
دانشگاه شهید بهشتی هم که پاتوق اوست و برایش راه به راه کارگاه راه می انداخت!
او فارغ التحصیل شرکت سهامی BGSP است با رتبه پانزدهم در بین ۱۵ مؤسسه آموزشی و با امتیاز – D و با نرخ بیکاری ۷۲/۷۳ درصد فارغ التحصیلانش در خاک آمریکا.
https://freudianassociation.org/?p=5179
او هم حاضر نیست عمر گرانمایه خود را در هیچ کجای دیگری از این کره خاکی به سر برد بجز ایرانِ عزیز و البته فقط به خاطر خدمت به این ملت و این آب و خاک!!! و در این راه مرارت های فراوان بکشد و “مجبور شود” در موزه فروید بگوید: حکومت ایران اعلام کرده روانکاوی دشمن درجه یک حکومت است و من هم با آن موافقم.
یا آن یکی… همان دکتر تورج ژیلبرت مرادی، که آن همه در آمریکا “زحمت” کشید تا بالاخره مجبور شد به ایران آمده تا ماحصل دسترنجش را برای مردم این مملکت صرف کند. و البته علاوه بر آنکه در ایران از “آن جاسوس خائن” بهره های بسیار برده، از بهزیستی نیز برای عَلم کردن یک مرکز مشاوره با نام “انستیتو روانکاوی تهران” کمک گرفته است.
خیلی مایلم بدانم آخر چرا کسانی که در هیچ کجای دنیا یک پول سیاه هم کف دست آنها نمی گذارند، در ایران می توانند برای خودشان دم و دستگاهی به هم بزنند و مکتبی بسازند و در دانشگاه های “معتبر” تدریس کنند و در “وزارتخانه ای” برو و بیایی داشته باشند؟!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=34865

  تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۶، ساعت: ۱۰:۱۹