پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعلامیه عاشورایی انجمن فرویدی، الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، تاویستوک، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، سیرک های ادواری محمد صنعتی، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

حالا به نظر شما چه کسی سر به نیست کردن دکتر میترا کدیور را برای تاریخ ۱۲/۱۲/۱۲ برنامه ریزی می کند؟؟

آن کثافت ها در واقع فروید را دو بار کشتند، مرگ دوم او مرگ نام و وجهۀ او بود. مردی که نه ترس داشت نه غم و نه رحم در مقابل بیماری کم آورد و خودش را کشت!! لکان از مرگ دوم حرف می زند و این که چه کینه ای باید پشت آن خوابیده باشد.

بیخود نیست که آن آشغال ها نقشه داشتند مرا هم در یک بیمارستان روانی سر به نیست کنند! دو بار کشتن! نقشه ای که در تاریخ میلادی ۱۲/۱۲/۱۲ به موقع اجرا درآمد! گفتم که دوستان خرافاتی هم هستند! فقط کافی است لیست “اتفاقات” ی را که در یک صد سال گذشته  همگی در ۱۱ سپتامبر رخ داده اند درآوریم! ضمناً قرار بود در سال ۲۰۱۲ دنیا به پایان برسد، یادتان هست؟!
از مطلب “جدیدترین معجون جادوگری “صن-هما-فر” – بخش یازده” از وبسایت انجمن فرویدی

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=62582

  تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، ساعت: 08:12