پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

حالا تو این هیری ویری شریعتمداری کِی دکتر شد؟؟!!

افشای اسناد تخلفات

رشته توییت/ های خارجی با سود چند صد میلیاردی،با پاراف و دستور مستقیم شریعتمداری بود یا هک سایت؟

” افرا موتور”(حامی ستاد روحانی) و “پرشیا خودرو” ( سابق که شریعتمداری سال ۷۳ تاسیس کرد)چه رانت هایی گرفتند؟

شش سند ورق بزنید/۱

 

 

 

 

افشای اسناد تخلف ۲

سند های ۱ و ۲ و ۳ نشان می دهد در زمان تصدی وزارت صمت،نه با دروغ هک سایت بلکه با دستور مستقیم خودش امتیاز ویژه برای چند شرکت وارد کننده خودرو قائل می شود تا با ثبت سفارش غیرقانونی خودرو،درآمدهای چند صد میلیاردی را غیرقانونی به دست آورند.

 

 

 

  

اسناد تخلف ۳

شرکت های شامل رانت در گزارش وزارت اطلاعات شامل ۸شرکت “پرشیا خودرو”شرکت منتسب به شریعتمداری که بنیان گذار آن ری شهری، شریعتمداری و یاسینی در سال۷۳ بودند

“افرا موتور”سال گذشته دفترش در سعادت آباد رابرای فعالیت های انتخاباتی روحانی،در اختیار شریعتمداری گذاشت

 

 

اسناد تخلف ۴

در چند سند دیگر به ترتیب نام ۸ شرکت و افرادی که با رابطه و گرفتن پاراف از شریعتمداری صدها خودرو خارجی لوکس وارد می کنند، تعداد خودروهایی که غیرقانونی ثبت سفارش می شود و تعداد خودروهایی که با این شیوه وارد کشور می شود، آورده شده است. (سند ۴ و ۵)

 

 

اسناد تخلف ۵

چرا شریعتمداری به افکارعمومی دروغ گفت؟

چرا اجازه انتشار پاراف هایی که منجر به رانت برای شرکت های نورچشمی شد را نداد؟

چرا به دروغ گفت برای کمک به بخش خصوصی است اما در بررسی ها مشخص می شود حداقل در دو شرکت رانت به خاطر منافع اقتصادی و سیاسی بوده؟

 

اسناد تخلف ۶

خیلی تصادفی نام تغییر یافته شرکت است وتصادفی سال ۷۲ شراکت محمد شریعتمداری و یاسینی شرکت فواد ری را برای واردات خودور از جمله بی ام و تاسیس کرده اند!

بیست سال بعد همین شرکت با پاراف شریعتمداری رانت های چند صد میلیاردی دریافت می کند.!

 

 

 

اسناد تخلف ۷

البته با لابی سنگین و فشار بر کرباسیان قصد داشت ۱۰۰ دستگاه بی ام و دیگر را هم ترخیص کند. اما کرباسیان با پافشاری کردن، جلوی رانت شرکت منتسب به شریعتمداری را گرفته و سبب شد این خودروها تبدیل به اموال متروکه شوند و ترخیص کلا منتفی شود.

 

 

اسناد تخلف ۸

❓امتیاز ویژه به شرکت برای چه بوده است؟

⭕️ دفتر افرا موتور ستاد انتخاباتی در سعادت آباد در زمان انتخابات در اختیار شریعتمداری بود. شریعتمداری با زیر پا گذاشتن قانون، شرکت افرا موتور را در زمان ثبت سفارش ولوو، مستثنی کرد!

(سند ۶)

اسناد تخلف ۹

تخلف سوم:

❓افزایش مجدد قیمت که شرکت های خودروساز درخواست و وزیر صمت موافقت می کند

❓چند هزارمیلیارد تومان(طبق اظهارات موجود در اسناد)بی دلیل برای ثبت سفارش خودروجدید (با وجود بسته بودن سایت ثبت سفارش)با دور زدن قانون توسط شریعتمداری از کشور خارج شد؟

اسناد تخلف ۱۰

❓چرا گزارش های هشدار آمیز وزارت اطلاعات در مورد تخلفات شریعتمداری در حوزه خودرو، به دست نمایندگان مجلس نرسیده؟ و اگر رسیده چرا نمایندگان بی توجهی کردند؟ چرا رئیس جمهور با وجود آگاهی از این اسناد و ارجاع آنها به معاونت حقوقی سکوت اختیار می کند؟ 

رونوشت?

۱۲

رهبر با استثنا کردن موارد نظامی و امنیتی : مسئولان هیچ رازی را پنهان نکنند لذا نهادهای بازرسی اسناد ۱/تخصیص ارز دولتی به افرادی که اقلام وارداتی را به نرخ دولتی نفروخته ۲/گم شدن۲/۴میلیون یورو ارز واردات کاغذ که معاون ارشاد می گوید معرفی کرد در اختیار مردم بگذارند

 

منبع: توئیتر صبا آذرپیک


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=42926

  تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۷، ساعت: 23:08