پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:تجمع ۲۴ ساعته انجمن فرویدی در وزارت بهداشت، درمان و غیره، روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

حتماً جمع‌آوری ثروت هزارمیلیارد تومانی توسط یک غیر «ارباب‌زاده» هم جزء «آرمان‌های امام بزرگوار» است!

چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴

راحله ع:
«به گزارش وب‌دا دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه برگزاری همایش بین‌المللی راهبری دیابت که از صبح امروز در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه افزایش سفرهای استانی این شائبه را در اذهان ایجاد می‌کند که قصد مدیریت در سطوح عالی کشور را دارید، گفت: برخی از دوستان در مورد مدیریت بخش سلامت و اداره آن توسط یک چشم پزشک نیز انتقاد کرده‌اند که در پاسخ به این سوال‌ها باید بگویم ما هیچ نیازی به این گونه پست‌ها و موقعیت‌ها نداشته‌ایم .
وی افزود: آمدن ما برای خدمت به مردم و مراقبت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌های امام بزرگوار بوده است و افتخارمان این است که بتوانیم گره ای از کار مردم باز کنیم.
وزیر بهداشت یادآور شد: برای ما که افرادی دانشگاهی هستیم هیچ توفیقی بالاتر از آموختن و آموزش دادن نیست. بنابراین هیچ برنامه‌ای برای مدیریت سطوح عالی کشور ندارم و موقعیت کنونی نیز به من تحمیل گردید و البته من برای خدمت به مردم افتخار می‌کنم.
دکتر هاشمی گفت: آنهایی که خودشان علاقمندبه قدرت هستند، خاطرشان جمع باشد چرا که ما در وزارت بهداشت نگاه متفاوتی داریم و منافع مردم را به هر چیزی ترجیح می‌دهیم و برای اداره نظام سلامت کوتاه نمی‌آییم.»

http://www.behdasht.gov.ir/?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1508&newsview=136020

احمدی نژاد: «ملت عزیز من خادم همه ملت هستم و دوستدار همه ملت و فدایی ملت هستم، چراکه از خود ملت بوده و ارباب‌زاده نیستم…»
https://rasekhoon.net/article/2995/
جناب آقای وزیر!
ما احمدی نژاد شماره ۲ نمی خواهیم. لطفاً از این ژست های مردم فریب برای ما نگیرید. احمدی نژاد هم همیشه شعار می داد که «خادم ملت» است و «نیازی به این گونه پست‌ها و موقعیت‌ها نداشته‌ایم»!!!

 

چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴

م. م:
«وزیر بهداشت همچنین در پاسخ به سؤالی که یکی از خبرنگاران پیرامون بیلبوردهایی با جملاتی نظیر «سردار سلامت» در جریان سفرهای استانی و شائبه حضور وزیر بهداشت در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: این سؤالات خوب نیست و افراد را از خدمت محروم می‌کند.»۱
«این سوالات خوب نیست» اما خریدن تیتر یک روزنامه دولتی همشهری به قیمت یک میلیارد تومان خوب است. دارایی چند میلیاردی خوب است. مخلص کلام «این سوالات خوب نیست» اما «وزیر پولدار خوب است.»۲

۱.بیلبوردهایی با جملاتی نظیر «سردار سلامت» در جریان سفرهای استانی !!!

۲. http://aftabnews.ir/fa/news/237086/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%B4

 

چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴

م. ن:
«به نظرم وزیر پولدار خوب است، چون وقتی پولدار باشد، خودش را وقف می کند و به هیچ چیز دیگری فکر نمی کند. در ضمن شائبه ای هم به وجود نمی آید که او می خواهد از این فرصت برای خودش، خانواده و نزدیکانش استفاده کند. وزیر پولدار بخشنده است، با دید وسیع تری نگاه می کند و در ایجاد فرصت برای دیگران، سخاوتمند است.»۱
بله!! وزیر پولدار خوب است مخصوصا وقتی قصد دارد رئیس جمهور پولدار هم بشود!!! اما… به این شرط که قبلا بگوید «از کجا آورده است؟»!!

۱- https://freudianassociation.org/%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8/

 

چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴

افروز ر:
«وی (وزیر بهداشت) ادامه داد: دوستانی که اظهارنظر کرده بودند که برای حوزه سلامت یک چشم‌پزشک مناسب نیست، بدانند که آمدن ما برای خدمت است و در راه آرمان‌های امام(ره) ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم.»
جناب وزیر، ‌آیا آرمان های امام کوتاه کردن دست کارگران از حقشان بود که شما با تجمیع بیمه ها شبانه روز در تلاش تحقق آن هستید؟ آیا آرمان های امام عدم پاسخگویی مسئولین به ملت بود، ‌آنچنانکه شما انجام نمی دهید؟ آیا حمایت بی دریغ از «استاد اعظم گرند لژ روزبه» از آرمان های آن امام بود،‌ آن چنان که شما مخلصانه می کنید؟


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=15724

  تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۱۸:۱۹