دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، عفاف و حجاب!

خبر رسان شبکه یک: حادثه شاهچراغ – آقای طائب چه می‌کنید؟!

حادثه تروریستی شاهچراغ و رد پای سعید امامی دیگر/آقای طائب چه می‌کنید؟!

در زمانی که نظام اسلامی با خویشتنداری ۴۱روز اغتشاشات را تحمل کرد،‌ آشوب‌هایی که از ناسزاهای رکیک به‌بالاترین مقام نظام، تا آتش زدن انبوهی از تصاویر امام (ره)، تا کشته و مجروح کردن بسیجیان و سپاهیان فداکار وجه مشخه آن بود، در حالی که آقای بهادری جهرمی سخنگوی محترم دولت در زیر فحاشی‌های رکیک دانشجویان غربزده سینه سپر کرد، اما باند حسین طائب بر نتافت و با کاری احمقانه نظام را در مهلکه‌ای دیگر قرار داد.
حسین طائبی که به‌علت بی‌لیاقتی و شک بر جاسوس موساد بودن با هوشیاری مقام معظم رهبری و سردار حسین سلامی، از ریاست اطلاعات سپاه کنار گذاشته شد.
اما این باند ورشکسته،‌ آلوده و مشکوک با طراحی حادثه شوم شاهچراغ، طناب دار داخلی و بین‌المللی دیگری را برای نظام بافتند.

همچنین روشن است مسئولان امنیتی شاهچراغ که گیت‌ها را برای عامل حسین طائب باز کردند تا به‌راحتی سلاح را به‌داخل ببرد نیز همدست این باند هستند. چه بسا نفوذ این باند تا خود دفتر فرماندار شیراز و فرمانده فراجا (فارس) هم بوده که اینطور دست را برای عمل کننده باز گذاشته‌اند.

از قوه قضاییه درخواست داریم تا این باند مشکوک و آلوده را جهت شفاف شدن این حادثه و رفع شبهه از نظام مقدس جمهوری اسلامی، مورد بازجویی‌های دقیق قرار دهند. قطعا نتیجه این بازجویی همان آیه منور قرآنی است که می‌فرماید:
یَوْمَ تُبْلَى السَّرَائِرُ

@tv1irib_sima

منبع: کانال تلگرامی خبررسان شبکه یک


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=63925

  تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۴۰۱، ساعت: ۱۱:۱۹