جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:سه شنبه های رازی

خبر سه‌شنبه‌های رازی در وب سایت دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی روابط عمومی:

آشنایی با روانکاوی، در سه‌شنبه‌های رازی

 

مباحث مربوط به آشنایی با روانکاوی ، در روزهای سه شنبه هر هفته توسط دو تن از اساتید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در مجتمع آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی ارائه می شود.

 

مجتمع آموزشی ، درمانی روانپزشکی رازی ، یکی از بیمارستانها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با همکاری اعضای هیات علمی و کادری مجرب از سیستم بهداشت و درمان کشور ، انواع اختلالات روانی و بیماریهای مربوطه را مراقبت و درمان می کند.

 

به گزارش پایگاه خبری – اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی،  دکتر «مرجان پشت مشهدی» از اساتید این دانشگاه و «خدیجه فدایی» روانشناس، مباحث مربوط به آشنایی با روانکاوی را با استفاده از درسنامه های دکتر «میترا کدیور» برای شرکت کنندگان در این جلسات ارائه می دهند .

 

این جلسات تاکنون مورد استقبال گروه پرستاران، روانشناسان ، کاردرمانان ، مددکاران ، دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و همچنین علاقه مندان از خارج بیمارستان رازی قرار گرفته است .

 

این گزارش همچنین حاکیست که درحال حاضر سومین دوره از این جلسات که در برخی از رسانه های خارجی از جمله نشریه الکترونیکی بین المللی لکان کوتیدین نیز انعکاس داشته ، در حال برگزاری می باشد.

 

منبع: وب سایت دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=2733

  تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ساعت: 15:40