سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی

خداییش سوتی هایی که اینا در عرض چند ساعت دادن تو کل تاریخ قوه قضاییه بی سابقه است!

پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

مرجان م.:
چهارشنبه ۹ تیر از دادسرای جرایم پزشکی پیامک آمد که اول به سایت و بعد به دادسرا مراجعه کنید. چون به ما رمزی نداده بودند به دفتر شعبه مراجعه کردیم که منشی دفتر گفت من امروز احضاریه هایتان را فرستادم برای همین پیامک برایتان آمده. پرسیدم ولی به ما رمز نداده اید که وارد سایت قوه قضاییه شویم (جهت پیگیری وضعیت پرونده). منشی گفت وقتی احضاریه به دستتان رسید و اینجا آمدید اگر بازپرس دستور بدهد برایتان رمز صادر می شود. پرسیدم چند وقت دیگر احضاریه به دستمان می رسد؟ گفت یک هفته دیگر.
دوشنبه ۱۴ تیر باز همان پیامک آمد. دوباره به دفتر شعبه مراجعه کردیم. منشی گفت من احضاریه هایتان را یک هفته پیش صادر کرده بودم ولی حاج آقا (بازپرس شعبه ۲) یک اصلاحات کوچکی روی آن انجام داد و امروز برایتان فرستادم. گفتم قبلا که گفتید فرستاده بودید. گفت نه امروز فرستادم. پرسیدم کی به دست ما می رسد؟ گفت ۱۰ روز دیگر. و از وقتی به دستتان می رسد ۷ روز فرصت دارید مراجعه کنید.
حالا نمی دانم چه اتفاقی افتاده که حتی احضاریه ها هم باید «اصلاحات کوچکی» شود. یعنی مثل همان «اتهام» ها که اول فقط دو اتهام «اخلال در نظم عمومی» و «توهین به مامور دولت حین انجام وطیفه» بود و بعد روز ۲۶ خرداد «تخریب اموال عمومی» هم به آن اضافه شد، یا مثل همان «قرار کفالت» ها که اول ۳۰ میلیون تومان بود و بعد در عرض چند دقیقه شد ۴۰ میلیون، قرار است «احضاریه» ها هم تغییر کند؟!!!
این دادسرای جرایم پزشکی چقدر می ترسد!!! خداییش سوتی هایی که اینا در عرض چند ساعت دادن تو کل تاریخ قوه قضاییه بی سابقه است!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=24190

  تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۱۶:۲۲