چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

خطاب به همه «فاحشه‌های هویتی» و «توابان تمدنی» غرب-گدا و یا عرب-ذوب

nadiasaboury

@drnodehi.ir همان خارجی‌هایی که سردار سلیمانی رو به عنوان یکی از ده مغز متفکر دنیا معرفی کردند، برای اولین بار در دنیا بخشی از کنگره انجمن جهانی روانکاوی رو هم به نام دکتر کدیور نامیدند. فرق است بین کسی که در کنگره جعلی‌اش نگران آبرویش جلوی خارجی‌ها است و کسی که نام ایران را جلوی همان خارجی‌ها بالا می‌برد و آبروی کشورش می‌شود. همان کس هم در بحبوحه شک و تردیدها از رشادت همان مغز متفکر دفاع می‌کند و تمام قد در اعتلای فرهنگ و تمدن می‌ایستد و به شما می‌گوید راه راست در راست قامتی و خیانت نکردن به مردم و کشورت است، عجیب است که نمی‌بینید و نمی‌شنوید آنچه را که باید. واقعا تفاوت ره از کجاست تا به کجا

  • zoyaalma

@znoee_ جالب و حیرت انگیز بود برایم که آقای خامنه ای در سخنرانی شان در جلسه آمادگی برای بزرگداشت سردار سلیمانی ایشان را “قهرمان ملی” معرفی کردند به دلیل پایبندی به “ارزش های ایران”

منبع: اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=54291

  تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹، ساعت: 08:21