یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:راز کرونا، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت، وزیر محترم اطلاعات

داداش این که کار اطلاعاتی لازم ندارد، وزیر بهداشت آدرس و شماره تلفن محتکران را هم دارد !

واعظی:

وزارت اطلاعات مأمور پیگیری تخلفات در مورد اقلام بهداشتی شد

 

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت در مورد تخلفات صورت گرفته در مورد اقلام بهداشتی برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محمود واعظی، در خصوص نامه وزیر بهداشت به روحانی در مورد اقدام برخی سودجویان در احتکار ماسک در انبارها با توجه به نیاز ضروری مردم، تاکید کرد: در جلسه امروز دولت موضوع این نامه و موارد مطرح شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رفع کمبود این کالا در بازار و مقابله با سودجویان و متخلفان با هماهنگی قوه قضائیه، سازمان تعزیرات حکومتی، وزارت اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

واعظی افزود: رئیس جمهور در جلسه امروز هیأت دولت تاکید کرد که همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: آقای روحانی در ارجاع نامه وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، به وزیر اطلاعات دستور دادند که موارد مطرح شده در این نامه به سرعت رسیدگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن گزارش بررسی‌ها ارائه شود.

واعظی با تاکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، تاکید کرد: دولت تا زمان رفع این بحران با تمام توان در کنار مردم و وزیر بهداشت و درمان خواهد بود و از هرگونه مساعدت و همکاری در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رئیس جمهور ضمن درخواست همکاری همه دستگاه‌ها با این وزارت خانه در مقابله با ویروس کرونا در کشور، از برخی اقدامات ناپسند و سوداگرانه برخی افراد متخلف و سودجو در احتکار ماسک مورد نیاز مردم در انبارها گلایه کرده و خواستار برخورد قاطع و سریع با اینگونه اقدامات شد.

 

منبع: خبرگزاری مهر


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=50339

  تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸، ساعت: ۰۹:۰۳