یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

داعش در موصل مرکز روانکاوی افتتاح کرد

سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

دیدگاه خانم فاطمه س. درباره «مافیای روان»
خانم/ آقای زرنگ (۱و ۲) آ
اگر خبر ندارید، گفتم بهتان اطلاع بدم که داعش مرکز روانکاوی زده، شما و دوستان سه سوته روانکاوسازتان می توانید سری به آنجا بزنید. رو هوا می برندتان. شما که از میزان بازدید ویدئوهایشان خبر دارید حتما از این هم خبر دارید که کلی پول دارند. شما هم که با پول میانه خیلی خوبی دارید. در ضمن ۱۷۰ نفر را خودشان دارند «درمان» می کنند. آنها هم انگار کیلویی «درمان» می کنند؛ برای همین به شما و دوستان سه سوته روانکاوسازتان خیلی شباهت دارند.
«سایت اخبار الیوم؛
داعش در موصل مرکز روانکاوی افتتاح کرد!
حدود ۱۷۰ تروریست فراری هم‌اکنون در این مرکز در حال گذراندن دوره روان‌درمانی هستند.
به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، سایت خبری “اخبار الیوم” گزارش داد: «گروهک تروریستی داعش با هدف بهبود روانی عناصر خود و جلوگیری از فرار آنان، مرکز روانکاوی در شهر موصل راه‌اندازی کرده است.»
این سایت خبری عراقی در این‌باره گزارش داد: «داعش با افتتاح این مرکز روانکاوی به بهبود شرایط روانی تروریست‌های خود مشغول است. حدود ۱۷۰ تروریست فراری هم‌اکنون در این مرکز در حال گذراندن دوره روان‌درمانی هستند.
این سایت خبری در ادامه افزود: «تعدادی از اعضای این گروهک تروریستی ضمن انتقاد از روند سران خود اعلام کردند، داعش از هدف اصلی خود که برپایی خلافت بوده، دور شده و نیروهای خود را صرف جمع‌آوری پول و ماشین‌های لوکس می‌کند.»»

http://www.jamnews.ir/detail/News/475957

 

۱- چون با وجود «مافیا بازی» فرهنگ لغت عوض شده و زرنگی و ابلهی معانی متفاوت و متضادی نسبت به قبل پیدا کردند، من از واژه امروزی آن استفاده کردم.
۲- دیدگاه خانم/آقای آ درباره مافیای روان
«ای ابلهانی که تعداد بازدید کننده را دلیل سر بلندی خود می دانید، هیچ می دانید ویدیو های سر بریدن داعش چقدر بازدید کننده دارد؟
مردم به دیدن تخلیه ی ژوئیسانس مشتاقند. شما به ویرانی خود ادامه دهید. نابودیتان تسریع باد.»


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=10487

  تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت: ۱۶:۴۷