پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

«دانشگاه اصلا دیگر دانشگاه نیست، بهداری است»!/ آقای رییس جمهور فقط شما خبر ندارید!

فیش حقوق وزیر بهداشت از بیمارستانی که نمی رود؟!

cariactor-ghazizade1

در حالی که وزارت بهداشت صورتحساب حقوق وزیر بهداشت از دو منبع نهاد ریاست جمهوری (۴ میلیون تومان) و بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی (۸ میلیون تومان) را منتشر کرده، یک متخصص چشم می گوید آقای دکتر از سال ۹۰ به این بیمارستان نیامده است!

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، یک متخصص چشم می گوید: «جالب است که استاد هاشمی از سال ٩٠ اصلا فارابی برای آموزش یا دیدن مریض نیامدند، فقط شاید سالی یک بار دعوتی می آمدند برای ژورنال کلاب. من خودم یک بار در بیمارستان نور به ایشان گفتم استاد! چرا نمی آیید به بیمارستان، واقعاً جایتان خالی حس می شود. دکتر هاشمی بسیار جراح ماهر و استاد خوبی هستند. گفت: «خانم دکتر! دانشگاه اصلا دیگر دانشگاه نیست، بهداری است»! حالا فیش حقوقی خرداد امسالشان به نام بیمارستان فارابی! زده می شود! نمی دانم به عنوان هیات علمی چه کار انجام می دهند؟!»

«وبدا»، سایت وزارت بهداشت، ضمن انتشار فیش حقوقی دکتر قاضی زاده هاشمی، نوشت:

«دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران شب گذشته در ضیافت افطاری رییس جمهوری با اساتید و پزشکان دانشگاه های کشور در خصوص پرداخت های دانشگاه علوم پزشکی به پزشکان گفت: … در جایی دیدم یک فیش حقوقی وجود دارد که با مبلغ ۲۲۸ میلیون تومان منتسب به وزیر بهداشت عنوان شده است. وزیر بهداشت چون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و ابلاغ وی را بنده امضا می کنم تاکید می کنم که ایشان حقوق ۸ میلیون تومانی قبل از کسر مالیات از دانشگاه دریافت می کند و هیچ گونه پرداخت دیگری به ایشان در دانشگاه و وزارت بهداشت صورت نمی گیرد و از نهاد ریاست جمهوری نیز مبلغی به عنوان فوق العاده مدیریت در حد ۴ میلیون تومان دریافت می کند».

5444

5445

منبع: انصاف نیوز


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=23014

  تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۱۱:۲۹